Slovanské Noviny

24. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Aj keď väčšina Američanov v tomto bode nevenuje veľkú pozornosť, spôsob, akým sa vojna na Ukrajine vyvíja, by nás všetkých mal veľmi znepokojovať. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a jeho generáli veľmi jasne chápu, že sú vo veľmi veľkých problémoch, pokiaľ nedokážu vtiahnuť USA a ďalšie mocnosti NATO priamo do konfliktu.

Celý Bachmut je teraz pod ruskou kontrolou a Ukrajinci naďalej strácajú vojakov závratným tempom. Držia stratenú ruku, ale ak ukrajinskí lídri nájdu spôsob, ako prinútiť Rusov použiť taktické jadrové zbrane alebo iné zbrane hromadného ničenia, všetko by sa zmenilo.

Západné mocnosti by sa cítili nútené odpovedať rovnako, a potom by sme skutočne mali skutočne apokalyptický konflikt.

V posledných dňoch sa strhol obrovský humbuk okolo blížiacej sa „protiofenzívy“, ktorú Ukrajinci údajne plánovali… Kyjev obnovil svoju prosbu o operačné ticho okolo dlho očakávanej protiofenzívy proti ruským silám klipom ťažko ozbrojených vojakov, ktorí si tlačili prsty na pery.

Na elegantne vyrobených záberoch sú maskované jednotky v prvej línii gestikulujúce na ticho uprostred vzdialeného rachotu delostrelectva a streľby. Končí sa obrázkami vznášajúcich sa stíhačiek F-16, po ktorých Kyjev dlho túžil, pretože sa snaží posilniť svoju protivzdušnú obranu proti ruským raketám a dronom.

Ale namiesto toho, aby sa pokúsili znovu dobyť Bachmut alebo akúkoľvek inú oblasť Ukrajiny, ktorú Rusi dobyli, Ukrajinci zamerali svoje útoky na samotné Rusko. Drony s dlhým doletom zasahujú ciele veľmi hlboko v Rusku a pri jednej príležitosti to zahŕňalo aj Kremeľ.

A ukrajinské delostrelectvo neúnavne búši na ruské územie. Ostreľovanie bolo obzvlášť brutálne v regióne Belgorod … Ostreľovanie civilných cieľov na ruskom území neprispeje k tomu, aby Ukrajinci získali späť stratené územie.

Vyvíja však obrovský tlak na ruských lídrov. Len si predstavte, ako by sme sa cítili, keby bolo územie USA ostreľované. Vyzvali by sme Biely dom, aby vypudil živé denné svetlo tomu, kto nás ostreľoval.

Presne tak sa práve teraz cítia milióny a milióny ruských občanov. A čo je ešte horšie je, že malé „skupiny milícií“ začali prekračovať ruskú hranicu, aby podnikli útoky na okolité mestá

Denník New York Times v sobotu napísal, že „ Šebekino, 40-tisícové mesto šesť míľ od hraníc, sa fakticky stalo novou súčasťou frontovej línie, keďže Ukrajina zintenzívnila útoky vo vnútri Ruska, a to aj na obytné oblasti blízko vlastných hraníc“.

To všetko prevracia životy obyvateľov prihraničného regiónu, podobne ako to, čo sa už dávno stalo na ukrajinskej strane hranice. „Záplava útokov, naposledy zo strany milícií napojených proti Moskve, podnietila najväčšie úsilie o vojenskú evakuáciu v Rusku za posledné desaťročia,“ zdôraznila správa. V posledných dňoch sme boli svedkami toho, ako sa obyvatelia oblasti sťahovali do dočasných prístreškov , vrátane veľkej arény Belgorod v hlavnom meste oblasti.

„Skupiny domobrany“, ktoré vykonávajú tieto nálety, v skutočnosti používajú vybavenie, ktoré poskytli USA a Poľsko

Ruskí bojovníci napojení na Moskvu, ktorí minulý týždeň spustili cezhraničný nájazd z Ukrajiny do oblasti Belgorod v Rusku, použili najmenej štyri taktické vozidlá pôvodne poskytnuté Ukrajine Spojenými štátmi a Poľskom, uviedli americkí predstavitelia a vyvolali otázky o neúmyselnom použití vybavenia poskytnutého NATO a záväzky Kyjeva zabezpečiť materiál dodaný jeho podporovateľmi.

Podľa ľudí oboznámených s nálezom amerických tajných služieb, tri z vozidiel chránených proti mínam, známych aj ako MRAP, ktoré stíhačky vzali do Ruska, poskytli Spojené štáty a štvrté bolo z Poľska. Títo ľudia hovorili pod podmienkou anonymity, aby prediskutovali citlivú otázku.

Ruskí vojaci hlásia, že poľskí bojovníci sú medzi tými, ktorí počas týchto náletov prešli cez hranice… Poľský dobrovoľnícky zbor zverejnil fotografie, ktoré potvrdzujú, že sa spolu s ruským dobrovoľníckym zborom zúčastnil prvého ozbrojeného prepadu do regiónu Belgorod v Rusku. Ruskí vojaci už skôr tvrdili, že počuli niektorých nepriateľov komunikovať po poľsky.

Táto vojna dospela do takého nebezpečného štádia.

Rusi nie sú hlúpi. Vedia, že zahraniční bojovníci teraz tvoria veľmi významné percento síl, ktorým čelia. A ak budú ruské mestá pokračovať v ostreľovaní a nájazdoch, je len otázkou času, kedy ruskí lídri stratia nervy.

Ak sa Rusi rozhodnú použiť taktické jadrové zbrane, bude to naozaj začiatok konca.

Modlime sa teda, aby zvíťazili chladnejšie hlavy. Veci s Čínou sú medzitým ešte napätejšie. V sobotu čínska a americká vojnová loď takmer narazili do seba v Taiwanskom prielive…

Toto je úžasný moment, keď sa čínska vojnová loď priblíži na 150 yardov od amerického torpédoborca ​​v Taiwanskom prielive, len niekoľko dní po tom, čo Pentagon povedal, že neznesie „šikanovanie“ zo strany Pekingu.

Na záberoch, ktoré získal Global News, je vidieť, ako vojnová loď námorníctva ľudovej oslobodzovacej armády (PLAN) v sobotu preťala provu amerického torpédoborca ​​s riadenými strelami, keď prechádzala Taiwanským prielivom.

USS Chung Hoon a HMCS Montreal tiež prechádzali úžinou na vzácnej spoločnej misii, keď vojnový sip PLAN preťal provu Chung-Hoon.

Naozaj žijeme v dobe „vojen a fám o vojnách“ , no väčšina z nás v západnom svete sa zameriava na iné veci.

Aj keď naši lídri opakovane jasne ukázali, akí sú nekompetentní, väčšina z nás len predpokladá, že nás dokážu udržať mimo jadrovej vojny.

Žiaľ, obe strany naďalej eskalujú záležitosti a zdá sa, že je len otázkou času, kedy niekto prekročí hranicu, ktorú už nikdy nebude možné prekročiť.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: