Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Ľudia sú len takí, akí sú… náš Národ je presne taký, aký je. Niekto je viac sklamaný, niekto menej sklamaný, niekto je veriaci, niekto neveriaci a niekto verí a ani nevie, v čo verí – žijúci v tom, že verí správne. Čo sa týka viery… netreba veriť.

Ja zo svojej vlastnej skúsenosti som bol tiež x-krát oklamaný a vyhodnotil som to v sebe tak, že som bol dostatočne nepripravený v danej chvíli a nikto ma neoklamal, ale oklamal som sa sám – tým, že som v danej chvíli nebol pripravený. Čo to znamená?

Ak ľudia veria, tak preskakujú jeden dôležitý krok a to je dôvera. Predtým, ako človek začína veriť, mal by niekomu dôverovať, alebo nedôverovať, podľa toho či chce veriť, alebo chce neveriť. Ja každému odporúčam neveriť. Z toho dôvodu aj všetky informácie, ktoré prichádzajú ku mne, ja preverujem minimálne z troch strán. Tri body tvoria povrch.

Ak my niečo hovoríme a my niečo tvrdíme a chceme robiť Dobro, tak to Dobro musíme najprv zrodiť sami v sebe. Ľudia očakávajú, že im niekto bude pomáhať, alebo z akýchkoľvek dôvodov im robiť Dobro, pritom sami nie sú schopní to Dobro robiť a ani nie sú schopní to Dobro prijať. My vieme, akí sú ľudia. My nekonštatujeme stav, akí sú ľudia. To robia naši bratia politici, alebo novinári, alebo im podobní diskutéri, ktorí diskutujú a nikdy v živote v rámci diskusie k ničomu nedôjdu. My na rozdiel od nich nediskutujeme. My tvoríme. Tvoríme tak, že v priebehu najbližších dní spustíme naše banky a Národ a konkrétny človek, nemám na myslí fyzickú osobu, ale mám na mysli živý človek to pocíti. K živému človeku… ľudia chodia na všelijaké semináre a chcú si dokázať a potrebujú papier k tomu, aby boli živí. Zaujímavé je, že dokument, alebo doklad o tom, že sú živí vydávajú holanďania. To je tiež paradox. Do tohto anglosaského mora ja nemám záujem vstupovať.

My sme Slovania. Všetky aktíva, ktoré máme, máme od Roda. Ľudia ani nevedia, ako funguje Globálny Finančný Systém z toho dôvodu, že sú „s-prostí“. Znamená to slovom prostí – že nerozmýšľajú, čo Slovom tvoria. Tvorí sa Slovom. A ešte predtým sa tvorí myšlienkou. Preto sme my museli cez myšlienku a Slovom tvoriť Dobro, lebo my sme tu prišli kvôli tomu, že ideme tvoriť Dobro. Ideme sa deliť. Prichádza Nová Éra v novej sfére. Prichádza éra, ktorá sa volá Sunrise. Úsvit. Slnko vychádza do tej tmy, v ktorej sme žili počas Noci Svaroga. Pre tých, ktorí tomu rozumejú. Noc Svaroga skončila v roku 1996 a do roku 2012 bolo prechodné obdobie. Po roku 2012 vznikali inštitúcie, ktoré mali čo povedať aj do našej činnosti z toho dôvodu, že Slovenské Podielové Družstvo ROD je súčasťou viacerých medzinárodných suverénnych inštitúcií, aj finančných. To je tiež dôležité a my to aj vyjavujeme prostredníctvom našich webových stránok, aby ľudia postupne zisťovali, čo to Slovenské Podielové Družstvo ROD je.

Najpodstatnejšie je, že je to naše spoločné Družstvo, aj tvoje, aj každého z nás. Absolútne. Do posledného Slováka, ktorý tu žije. Alebo kdekoľvek inde vo svete.

His Highness Emil

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: