Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Je podozrivé, že „islamistickí teroristi“ z Tadžikistanu by počas islamského posvätného mesiaca ramadánu proti Rusku, ktoré prejavilo veľké sympatie voči civilistom v Gaze, vykonali masaker na radnici Crocus za peniaze, a nie za oddanosť Islamskému štátu.

Výzvy Spojeného kráľovstva a USA na Ukrajinu, aby nenávideli (pozri nižšie) a útočili na Rusov, ich výcvik ukrajinských jednotiek na sabotáž v Rusku (vrátane vraždy politikov a novinárov) a útek (pozri mapu) teroristov z Crocus City na Ukrajinu spolu s historickým vykorisťovaním islamistických extrémistov v Afganistane Západom a prítomnosťou týchto islamistov v ukrajinských ozbrojených silách, to všetko naznačuje, že masaker na radnici Crocus bol spojený s Ukrajinou.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Západ učí nenávisť a zabíjanie Rusov

Americký generál Milley nedávno povedal, že: „Nemal by tam byť žiaden Rus, ktorý by šiel spať bez toho, aby premýšľal, či im uprostred noci podrežú hrdlo“ a vyzval Ukrajinu, aby „vytvorila kampaň za čiarou“

Vladimír Buchok , ukrajinský vojak 24. brigády AFU, bol mobilizovaný na ceste domov z univerzity. Bol poslaný na školenie do Veľkej Británie.

Trénoval som vo Veľkej Británii. Naučili nás používať zbrane a medicínu. Psychológovia na nás pôsobili tak, že sme nemali radi ruských vojakov a vôbec všetkých Rusov, aby sme ich zabíjali a tvrdo sa k nim správali, keď sme ich zajali

Niet divu, že americký časopis The Spectator citoval pre západných novinárov vyhlásenie šéfa ukrajinského hlavného spravodajského riaditeľstva (GUR) Kirilla Budanova:

Zabili sme Rusov a budeme ich zabíjať kdekoľvek na svete až do úplného víťazstva Ukrajiny. Dostali sme sa k mnohým ľuďom, vrátane verejnosti a médií.

Šéf ukrajinskej tajnej služby Vasyľ Malyuk sa v televíznom rozhovore priznal k významným atentátom v Rusku vrátane ruského vojenského blogera v Petrohrade a ukrajinského poslanca Iľju Kyvu.

Bývalý analytik CIA Larry Johnson, ktorý bol expertom na operácie CIA za nepriateľskými líniami, povedal v rozhovore pre Judging Freedom :

To znamená, že Spojené štáty americké vedeli, že Ukrajina niečo chystá, a mali predstavu o tom, čo sa chystá urobiť. A je veľká šanca, že Ukrajina to nielen urobila, ale urobila to aj s pomocou zbraní a podpory, ktorú poskytli Spojené štáty.

Po vytvorení ukrajinského monštra vieme, že USA sa v poslednom čase obávajú nadmerných útokov vo vnútri Ruska, takže (pri varovaní Ruska pred hroziacim útokom) ho nedokázali zastaviť.

Ako uviedol turecký predstaviteľ Omer Celik, teroristický útok by nebolo možné vykonať bez podpory zahraničných spravodajských služieb.

Ukrajinská úniková cesta teroristov

Rusi teraz majú dôkazy z telefónov a iných elektronických zariadení zachytených so 4 tadžickými teroristami, že komunikovali s ich organizátorom pred aj po útoku, ktorý ich nasmeroval na Ukrajinu a Kyjev, kde si mali vyzdvihnúť zvyšok svojej odmeny v miliónoch rubľov.

Mapa zobrazuje oblasť medzi mestom Brjansk a ukrajinskou hranicou. Hlavná cesta z Moskvy je M3, ktorá vedie na sever na juh a stretáva sa s P120 neďaleko Brjanska, kde by každý, kto cestuje na západ do Bieloruska alebo na východ smerom k „stanom“ (napríklad Kazachstan alebo Tadžikistan), odbočil.

Teroristov však chytili neďaleko mesta Navlya asi 360 kilometrov južne od Moskvy a južne od odbočiek na Brjansk.

Takže aj bez akýchkoľvek dôkazov z elektronických zariadení je jasné, že teroristi išli smerom k ukrajinskej hranici, intenzívnej vojnovej zóne, do ktorej by nikto nezamieril bez konkrétnych pokynov a prísľubu odmeny! Zamierili by na juh po M3 a otočili by sa na západ smerom na Kyjev po E391.

Ruský vyšetrovací výbor analyzoval finančné transakcie a tvrdil, že vystopoval spojenie s „ukrajinskými nacionalistami“. To by mohlo znamenať nacistických extrémistov ako Azov alebo jednoducho ukrajinské štátne agentúry zapojené do plánovania sabotáží a zabíjania v Rusku.

Teroristi zrejme dostali značné množstvo peňazí a kryptomien z Ukrajiny. (vieme, že kryptomena bola obľúbenou metódou amerických darov Ukrajine, v neposlednom rade od nedávno odsúdeného FTX podvodníka Bankmana Frieda)

Ukrajinské veľvyslanectvo prijalo Tadžikov v Tadžikistane

Prácu na nábore zahraničných občanov viedol veľvyslanec Valerij Evdokimov, bývalý šéf zahraničnej spravodajskej služby pod vedením Zelenského.

Domorodci z Tadžikistanu sa pravidelne stávajú cieľom náboru ukrajinských spravodajských služieb: jedného z nich chytili pri fotografovaní objektov vo vojenskej jednotke neďaleko Moskvy a prítomnosť bojovníkov ISIS v ukrajinských ozbrojených silách nie je žiadnym tajomstvom. Associated Press tu uvádza znaky ISIS na uniforme ukrajinského veliteľa. https://thecradle.co/articles-id/1300

USA popierajú ukrajinský terorizmus

Rýchlosť amerického popierania akejkoľvek účasti Ukrajiny na útoku v porovnaní s pomalým vyšetrovaním ruskej vlády bola podozrivá. Simplicius the Thinker nám pripomína minulé americké popierania ukrajinského terorizmu, ktoré sa ukázali ako pravdivé:

BBC News 23/8/22 „Darya Dugina: Obvinenie z vraždy v Moskve je fikcia, hovorí Ukrajina“ 6/10/2022 New York Times: Americká spravodajská služba tvrdí, že za vraždou Darji Duginovej stoja Ukrajinci

Dlhodobú prítomnosť nebezpečných (často tadžických) islamských teroristov na Ukrajine nemožno poprieť a ich nábor na ukrajinské účely je jasný: pozri toto a toto .

Či sa podarí vytvoriť priame spojenie medzi kyjevskými predstaviteľmi alebo nacionalistickými extrémistami a teroristami z Crocus City, ukáže čas.

Ale atmosféra extrémnej nenávisti voči všetkým Rusom zo strany britských, amerických a ukrajinských predstaviteľov a priznanie Budanova a Malyuka k útokom na civilistov, dlhá história politických vrážd na Ukrajine a nedávne bezohľadné ostreľovanie civilistov, škôl a obytných blokov ( NIE vedľajšie škody) v Donecku a Belgorode vytvorili atmosféru, do ktorej by sa masaker v Crocus City logicky zmestil.

Rodney Atkinson/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d