Slovanské Noviny

16. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Za polroka Matovič kompletne zničil demokraciu, sociálny zmier aj ekonomiku Slovenska. Nadáva vedcom, šíri nenávisť voči lekárom, znásilňuje ľudí a vrieska po každom, kto má iný názor, upozornil poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD).

foto: fb Ľuboš Blaha

Pohár trpezlivosti pretiekol – len 20 viet:

 1. Robert Fico dnes oznámil, že hneď v pondelok podáme návrh na odvolanie vlády Igora Matoviča.
 2. Je to jediný spôsob, ako ich donútiť, aby vysvetlili národu, čo páchajú na slovenskej populácii – podvod s celoplošným testovaním je zatiaľ najväčším škandálom v novodobých dejinách Slovenskej republiky.
 3. Trnavská firma, napojená na vládne strany, získa vďaka Matovičovmu nákupu nezmyselných testov približne 15 miliónov eur ako zisk.
 4. A to je taktiež jediný dôvod, prečo sa celé toto divadlo organizuje – zakryť špinavý mafiánsky biznis a zneužiť na to obavy ľudí o verejné zdravie.
 5. Prakticky všetci odborníci od tejto Matovičovej maškarády dávajú ruky preč. Celoplošné testovanie nijako nepomôže v boji proti Covidu, naopak – môže ohroziť verejné zdravie.
 6. Ak nezasiahne prezidentka SR a ako veliteľka ozbrojených síl nestiahne armádu, dôjde k hromadnému znásilneniu miliónov Slovákov.
 7. Ja len, že podľa paragrafu 192 Trestného zákona platí toto: „Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu alebo naliehavú nemajetkovú potrebu, alebo tieseň vyvolanú jeho nepriaznivými osobnými pomermi, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.“
 8. Počuli ste ten preglg naprázdno? To bol Igor Matovič. Tri rôčiky posedí. Možno sa aj angličtinu doučí.
 9. Mimochodom, Matovič dnes označil šéfa Slovenskej lekárskej komory a jeho kolegu lekára za „kotlebovských bludárov“ za to, že sa odvolali na aktuálnu štúdiu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).
 10. Túto štúdiu vypracoval John Ioannidis, profesor z americkej renomovanej univerzity Stanford, ktorý patrí k najuznávanejším lekárskym vedcom súčasnosti.
 11. Profesor Ioannidis dospel na základe svojej porovnávacej štúdie k tomu, že miera úmrtnosti na Covid sa pohybuje medzi 0% a 1,63%. Mediánová miera úmrtnosti je 0,27%.
 12. Špeciálne pre Igora to sem prekopríujem v angličitne. Možno pán premiér nepochopí „van tajm“, ale až „neks tajm“, ale treba to skúsiť:

„Infection fatality rates ranged from 0.00% to 1.63%, corrected values from 0.00% to 1.54%. Across 51 locations, the median COVID-19 infection fatality rate was 0.27% (corrected 0.23%).“

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <
 1. Tu je link na štúdiu WHO (a nie, pán premiér, WHO nie je kotlebovský magazín):

https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf?fbclid=IwAR3wQO6acPBxGE4xLHTl0wwhmc8uN9Jbqu_0hiaNLZme9yvF2m0fD-v3w3U

 1. Ja len, že keď trnavský truhlík, ktorý nedokázal ani sám napísať svoju diplomovku z ekonómie, odkazuje profesorom lekárskej vedy zo Stanfordu, že sú „bludári“, „konšpirátori“ a „kotlebovci“, tak už na tomto svete zjavne niečo nie je v poriadku.
 2. Zo štúdie WHO nevyplýva, že máme podceňovať Covid. A nie – každý, kto má iný názor na Matovičove šialené opatrenia, nie je „popierač“ a nemusí veriť v nanoboty.
 3. To len slovenský premiér vidí svet čiernobielo – buď si s ním, alebo ideš proti nemu. A ak ideš proti nemu, si extrémista, ktorého treba zbaviť ústavných práv.
 4. Ľuďom záleží na verejnom zdraví, ale nechcú sa prizerať, keď tu niekto z nášho krásneho Slovenska robí fašistické laboratórium pre svoje šialené nápady.
 5. Ľudia už majú, skrátka, plné zuby nevzdelaného a nevyrovnaného krikľúňa, ktorý nerešpektuje lekárov, vedcov, odborníkov, virológov, nikoho a ešte aj WHO je preňho banda „kotlebovských bludárov“ – je najvyšší čas ho odvolať.
 6. Za polroka Matovič kompletne zničil demokraciu, sociálny zmier aj ekonomiku Slovenska. Nadáva vedcom, šíri nenávisť voči lekárom, znásilňuje ľudí a vrieska po každom, kto má iný názor.
 7. Matovič pôjde dole. Musí byť odvolaný. Je to jediná šanca, ako zachrániť Slovensko.

zdroj: FB Ľuboš Blaha

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d