Vyhlásil maďarský premiér Orbán v reakcii na najnovšie aktivity vojnových štváčov v Európe na čele so šéfkou diplomacie EÚ Kallasovou, ktorí chcú v zabíjaní ľudí pokračovať a naďalej tak slúžiť agende globálneho kriminálneho Syndikátu a jeho odnoží.

Šéfka zahraničnej politiky Európskej únie Kaja Kallasová chce, aby EÚ prebrala aktivity zločineckej organizácie USAID, ktorú chce Trump s Muskom zrušiť. Ohľadne Trumpovho telefonátu s Putinom o zámere ukončiť vojnu na Ukrajine vyhlásila, že akákoľvek dohoda o mieri nebude možná bez účasti Ukrajiny a Európy.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Pozícia Bruselu k Ukrajine je morálne a politicky neprijateľná. Uviedol to vo štvrtok predseda maďarskej vlády Viktor Orbán po tom, čo šéfka európskej diplomacie Kaja Kallasová po rokovaní ministrov zahraničných vecí krajín tzv. Weimarského trojuholníka zverejnila vyhlásenie o budúcich rokovaniach medzi Ruskom a Ukrajinou.
„Toto vyhlásenie je smutným dôkazom zlého vedenia v Bruseli. Zatiaľ čo prezidenti Donald Trump a Vladimir Putin rokujú o mieri, predstavitelia EÚ vydávajú bezcenné vyhlásenia,“ napísal Orbán na sociálnej sieti X.
„Postoj Bruselu – podporovať zabíjanie tak dlho, ako to bude potrebné – je morálne a politicky neprijateľný,“ dodal maďarský premiér.
„O miesto pri rokovacom stole nemožno žiadať, treba si ho zaslúžiť,“ podotkol predseda maďarskej vlády.
Kallasová po spoločnom rokovaní ministrov zahraničných vecí krajín tzv. Weimarského trojuholníka (Francúzska, Nemecka a Poľska) vyhlásila, že nezávislosť a územná celistvosť Ukrajiny je bezpodmienečná a Európa musí hrať kľúčovú úlohu pri budúcich rokovaniach medzi Ruskom a Ukrajinou. K rokovaniam sa v stredu pridali aj Británia, Španielsko a Taliansko.
Ministri ďalej vyhlásili, že spoločným cieľom by malo byť „dostať Ukrajinu do pozície sily“ a garantovať jej silné bezpečnostné záruky. Zdôraznili tiež, že Ukrajina a Európa musia byť súčasťou všetkých budúcich mierových rokovaní.
Šéfka európskej diplomacie Kaja Kallasová išla ešte ďalej vo svojich absurdnostiach. Ako verný poskok Sorosovej zločineckej siete v Bruseli vyjadrila záujem, aby EÚ prebrala aktivity zločineckej organizácie USAID, ktorú chce Trump s Muskom zrušiť.
Zdroj: hnonline.sk / InfoVojna
Darovanie vojenskej techniky Ukrajine Jaroslavom Naďom a vtedajšou vládou bolo podľa polície v poriadku.
VIDEO: Daniel Máčovský hovorí o neslobode, o tom, že železná opona nás svojím spôsobom kedysi chránila pred zlom zo Západu, o neustálom boji, nespútanej moci, morálnom úpadku
„Vorošilovský strelec“. Pred 110 rokmi sa narodila najznámejšia ostreľovačka Veľkej vlasteneckej vojny
NATO celé mesiace zvážalo zbrane na Ukrajinu — Rusko ich zničilo ešte predtým, ako boli poslané na front
NYT: Ukrajina je najväčším testovacím polygónom pre západné vojenské technológie
Zelenského víťazná „vzdušná vojna“ sa dostala do slepej uličky
Irán radí Rusku: Neútočte len na Ukrajinu!
Sklady NATO horia! Ruské sily systematicky útočia na ukrajinské prístavy
… a vraj odstrihnite sa od ruského plynu!
Kallasová oznamuje „najväčšie sankcie v histórii“ voči Rusku
Maďarský parlament schválil dodatok k ústave o odvolaní prezidenta Sulyoka! Kde je právny štát?
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
„Podpora Bruselu v pokračovaní vojny na Ukrajine je morálne a politicky neprijateľná,“
„Podpora Bruselu v pokračovaní vojny na Ukrajine je morálne a politicky neprijateľná,“
„Podpora Bruselu v pokračovaní vojny na Ukrajine je morálne a politicky neprijateľná,“