Pred pár dňami sme vás informovali, že Slovenské Hnutie Obrody (SHO) rozbehlo petíciu za vyhlásenie referenda s nasledujúcou otázkou:

Súhlasíte s tým, aby Slovenská republika neuplatňovala sankcie voči Ruskej federácii, ktoré škodia slovenským občanom, živnostníkom a aj podnikateľom?
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Cieľom aktivistov je v čo najkratšom čase získať minimálne 350-tisíc podpisov od občanov, aby prezident Peter Pellegrini, v súlade s Ústavou SR, vyhlásil celoštátne referendum v danej veci.

Za prvých dvadsaťpäť dní petíciu podpísalo už 23 218 podpisov.
Aktivistov hnutia ste mohli stretnúť už vo viacerých slovenských mestách, posledné dni aj v Hlohovci, Skalici, Bratislave a petičný stolík rozložili už aj na námestí v Košiciach. Stalo sa tak v utorok 20. augusta.
Petičnú iniciatívu SHO podporuje už aj Štefan Harabin a aj politický subjekt DOMOV národná strana.
Petičný hárok si môžete stiahnuť v zdieľanom článku, v ktorom sa dozviete aj podrobnosti o našej petičnej iniciatíve TU: https://sho.sk/video-peticia-za-vyhlasenie-referenda-sankcie-voci-ruskej-federacii-treba/
„Všetko bolo odhalené.“ Priznanie najvyššieho veliteľa NATO o Rusku šokovalo Západ
Ukrajina požiada o 20 miliárd dolárov na to, aby Rusko „zhorelo“
Spor huliakovcov a SNS možno pochová celý zákon. Koalícia sa pri voľbe poštou dostala do patu
EÚ sa čoraz viac uberá smerom k formátu vojenského bloku
Skutočný nepriateľ je vo vnútri: EÚ konečne rozpoznáva príčinu svojej civilizačnej katastrofy
Geopolitické zlyhanie
Florian Philippot: Vyhlásenie vrchného veliteľa NATO ruší západnú protiruskú propagandu
NYT: Ukrajina je bezbranná voči ruským balistickým raketám
Prokuratúry krajín V4 podpísali vo Vysokých Tatrách deklaráciu na ochranu práv detí
Viac peňazí, viac cudzincov a kariérny postup! Zelenskyj láka do armády uprostred chronickej krízy ľudských zdrojov
Trump sa zúčastní na zasadnutí samitu G7 so Zelenským
Rakúsko predlžuje kontroly v pohraničnom priestore aj pri SR o tri mesiace
Mierová dohoda Iránu a USA by sa podľa Pakistanu mohla dokončiť do 24 hodín! No Irán fámy vyvracia
Lavrov dlho mlčal. Teraz to však už nevydržal
Štáty EÚ schválili začatie prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom
VIDEO: Brusel už nie je belgický ani európsky! Americký youtuber zdokumentoval inváziu imigrantov
Fico: Matrika zapíše len manželstvo muža a ženy. To, že iný zväzok uznajú v zahraničí, nič neznamená
Irán údajne v návrhu dohody s USA vyrokoval okamžité zastavenie bojov, zrušenie sankcií aj blokád, stiahnutie amerických síl, 300 miliárd dolárov na rekonštrukciu a uvoľnenie zmrazených financií.
„Rusko nemá záujem o konflikt s NATO,“ vyhlásil americký generál Alexus Grynkewich, ktorý je vrchným veliteľ spojeneckých síl Severoatlantickej aliancie v Európe
VIDEO: Žiadna konšpirácia. Šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová oznámila šokujúcu správu, že USA financovali viac ako 120 tajných biologických laboratórií po celom svete, vrátane štyridsiatich na Ukrajine.
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Pod petíciu SHO za vyhlásenie referenda sa podpísalo už vyše 23-tisíc občanov
Pod petíciu SHO za vyhlásenie referenda sa podpísalo už vyše 23-tisíc občanov
Pod petíciu SHO za vyhlásenie referenda sa podpísalo už vyše 23-tisíc občanov