Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

„AJ VY SA UŽ BOJÍTE? AJ JA! To napriek tomu, že som večný optimista,“ napísal bývalý prezident na sociálnu sieť a pridal aj smutný emotikon.  

Pyrrhovo víťazstvo

„Priatelia, viem, že by nás všetkých nesmierne potešilo, keby PS porazilo SMER. Bola by to paráda! Ale ak sa všetci my, ktorí zvažujeme Demokratov, SaS či KDH necháme zvábiť vôňou porážky SMERu a víťazstva PS, tak sa nám veľmi ľahko môže stať, že to bude Pyrrhovo víťazstvo,“ upozorňuje Kiska.

Bývalá hlava štátu očividne až tak neverí vo veľký úspech PS vo voľbách a asi by mu ten úspech ani nevoňal. „PS vysaje voličov menších demokratických strán a tie sa do parlamentu nedostanú. A SMER so „svojimi priateľmi“ bez problémov získa nielen nadvládu v parlamente, ale veľmi ľahko aj ústavnú väčšinu,“ varuje smutne prezident a zakladateľ Za ľudí.

Podľa Andreja Kisku by to bola pre našu krajinu skutočná tragédia!

Čo chcú stihnúť za 15 dní?

Kiska konšpiruje o nejakom „vystrájaní“ členov Smeru. Svoj príspevok totiž zavŕšil týmito slovami: „Možno si ani nevieme dobre predstaviť, čo by nám Fico s Kaliňákom začali vystrájať. Do volieb nám ostáva 15 dní. Prosím, uvažujme. Diskutujme, premýšľajme. Náš osud je v našich rukách,“ ukončil.

K svojmu príspevku pripojil aj link na článok denníka SME, kde vyšiel najnovší prieskum verejnej mienky. V článku s názvom „Prieskum: Vypadli tri demokratické strany. Smer by mal pohodlnú väčšinu“ sa píše, že Aliancia, Demokrati, aj SASKA aj KDH by mohli ostať pod 5-percentnou hranicou. Teda mimo parlamentu. Agentúra NMS Market Research Slovakia v prieskume namerala strane SMER-SSD 22%.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: