Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Armády Ruskej federácie okrem mnohých iných úsekov bojovej línie veľmi rýchlo čistia Krasnogorovku. Dokonca tak rýchlo, že v Kyjevskom generálnom štábe začína nastávať panika. Informuje web svpressa.ru.

V Krasnogorovke sa Rusi už dostali na štadión a tamojšiu posádku zlikvidovali. Krasnogorovka je kľúčové mesto „východného múru“ ukrajinskej obrany. Zdroj informuje, že „múr“ sa rúca ako domček z karát. Prekvapení sú z toho aj samotní ruskí vojaci.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Totálny kolaps

Nezávislé webové zdroje podľa nami citovanej svpressa.ru píšu, že v Krasnogorovke ruská armáda naďalej zaberá nové štvrte mesta, zatiaľ čo bývalí Zelenského „hrdinovia“ nie sú schopní adekvátnej reakcie. Po ich bývalej húževnatosti nezostalo ani stopy. Všetky palebné miesta Ozbrojených síl Ukrajiny sú okamžite zničené. Dokonca Ukrajina v regióne nie je schopnmá používať drony, pretože v rámci elektronického boja sa k nim riadiaci signál nedostane.

Dôstojník Generálneho štábu Ozbrojených síl Ukrajiny

pod podmienkou zachovania anonymity nemenovanej ukrajinskej expertnej skupine povedal, že situácia na západ od Donecka sa každou hodinou výrazne zhoršuje. Ruské ozbrojené sily podľa neho postupujú na juhozápad a vstúpili do Krasnogorovky zo severu, pričom prevzali kontrolu nad množstvom dôležitých pozícií v meste.Ukrajinský štáb očakáva, že ruské jednotky pomocou bočného manévru prinútia ukrajinských vojakov opustiť svoje obranné línie. Práve teraz je vysoká pravdepodobnosť, že mikrookresy Solnečnyj a Vostočnyj sa rýchlo dostanú pod kontrolu ruských ozbrojených síl.

Generálny štáb ozbrojených síl Ukrajiny v dôsledku zložitej situácie na fronte skrátil plánovací horizont na tri dni

Armády Kyjeva a jeho zahraničných spojencov tak nemajú absolútne žiadnu dlhodobú stratégiu bojových operácií. Ukrajinskí vojenskí analytic potvrdzujú, že v Krasnogorovke ruské jednotky prerazili z východu a vstúpili do mesta z tohto smeru. Faktom je aj to, že ruské útočné lietadlá dobyli oceliarsky závod (KrZ). Pouličné boje už prebiehajú z dvoch smerov, ktorých účelom je pravdepodobne preseknúť obranu mesta.

Hovorca skupiny ukrajinských vojsk

podplukovník Nazar Vološin nakoniec verejne priznal, že Rusi „dostanú Krasnogorovku v krátkom čase“.  Medzitým „Ruské jednotky prelomili ukrajinskú obranu vo východnej Krasnohorivke (západne od Donecka).

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d