Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ako malý zelený mužík môže všetko

Skutočný stav Západnej civilizácie môžeme podľa Pavla Slotu (DOMOV-NS) vidieť podľa skutočného stavu Ukrajiny, píše na sociálnej sieti.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Tej jedinej správnej, spravodlivej, nadčasovej, kultúrne dokonalej, technologicky vyspelej, demokratickej, slobodnej a neviem akej ešte, ak teda Západná civilizácia súdi samu seba. Predsa nikto iný nemá Bohom (americkou ústavou) garantované právo súdiť Západ, Západnú civilizáciu, jedinú demokraciu demokratickejšiu ako samotná podstata demokracie. Realita je však taká, že

Západní demokrati nie sú žiadnymi kovanými a čestnými demokratmi, ale sú to agresívni, koloniálni DEMOKRATIZÁTORI, ktorí humanitárnym bombardovaním presadzujú svoju nadvládu, svoju diktatúru, svoj poriadok, svoje pravidlá, svoje zvrátené hodnoty, svoje dolárové výpalníctvo.

To znamená demokracia v ich ponímaní slúži iba na upevňovanie ich moci, vykorisťovania slabších a parazitovania na ich práci či prírodnom bohatstve, a nie na presadzovanie vôle väčšiny alebo nebodaj na spravodlivú politickú súťaž a rešpektovanie plurality názorov.

Demokracia je pre nich viac biznis model ako spôsob spravovania štátu.

A práve kyjevský režim a jeho hlavná tvár sú toho jasným dôkazom. Pretože tento malý zelený mužík už viac nie je legitímnym prezidentom Ukrajiny, 20.mája 2024 mu totiž skončil mandát a pri moci sa drží už len tým, že neumožnil demokratické voľby.

Tie demokratické voľby, ktorými sa on po štátnom prevrate dostal do prezidentského kresla, tie demokratické voľby, ktoré sú pre Západ symbolom slobody, vyspelosti a príslušnosti k Západným hodnotám.

Ale v prípade malého zeleného mužíka to nevadí, on môže všetko, aj si uzurpovať moc diktátorskými manierami. Je to predsa “náš” diktátor!

Nedávno sa predstavitelia národnej strany DOMOV zúčastnili na prezidentských voľbách v Rusku, ako medzinárodní pozorovatelia, a podľa toho, čo videli na vlastné oči, tak povedali, že transparentnosť volieb v Rusku je na podstatne vyššej úrovni ako u nás na Slovensku, a že máme sa čo učiť.

Ale Putin je podľa Západných demokratizátorov DIKTÁTORom a Zelenskyj, ktorý voľby ani neumožnil je ten, čo bojuje za slobodu a demokraciu celého Západu proti zlému nedemokratickému neslobodnému Rusku.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.