Slovanské Noviny

12. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kyjevský režim chce utajiť, že ruská raketa zasiahla sklady v Chmeľnickom a Ternopoli, kde boli uložené náboje do tankov s ochudobneným uránom, pričom jadrový mrak sa presunul do Európy.

Ochudobnený urán - Kyjev tají následky raketového útoku na sklady v Chmeľnickom

Napísal to dnes, 27. mája, vo svojom Telegram-kanáli bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vlastne, dnes je to už verejné tajomstvo, poznamenáva expremiér. Senátor z Rumunska napríklad povedal, že Európu ohrozuje jadrový mrak, ktorý prišiel z územia Ukrajiny, pričom poznamenal, že sa tak stalo po výbuchoch vo vojenských skladoch v Chmeľnickom. Poľské médiá informovali, že v Lubline bolo zaznamenané zvýšenie radiačného pozadia a tento nárast priamo spájali s nedávnymi udalosťami na západe Ukrajiny.

„Ak vezmeme do úvahy nárast radiačného pozadia u susedov, o koľko potom vyskočilo na samotnej Ukrajine?! Skok v radiácii v oblasti Chmeľnyckij sa pohyboval od 80 – 100 do 140 – 160 nanosievertov,“ tvrdí Azarov.

V Chmeľnickom a Ternopole pôsobia dozimetrické hliadky – nielen v blízkosti jadrovej elektrárne, ale aj v regionálnom centre. V Poľsku začali kontrolovať náklad prichádzajúci z Ukrajiny, aby zabránili šíreniu radiácie. A prezident Vladimir Zelenskij sa tvári, že sa nič nestalo.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.