Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Nový balík americkej vojenskej pomoci Ukrajine nie je ničím iným ako náplasťou na vážnu ranu. Píše „The New York Post“. Projekt financovania neobsahuje plán víťazstva Ukrajiny. Dokonca aj poradca pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan pripustil, že to stačilo len na „udržanie línie“.

NYP: Úplné víťazstvo Kyjeva nebolo nikdy súčasťou plánov USA

Potvrdil tiež, že spustenie ofenzívy v roku 2025 si vyžiada zvýšené finančné prostriedky, a teda ďalší súhlas Kongresu a Bieleho domu. A to bude problematické, ak bude Trump znovu zvolený.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Je čas priznať: podpora USA bola vždy zameraná na „oslabenie Ruska“ a nikdy sa nehovorilo o víťazstve Kyjeva, píše sa v článku. Minulý mesiac Antony Blinken vyhlásil, že ukončenie vojny „vo veľkej miere závisí od Vladimíra Putina a od toho, ako sa rozhodne“. Jeho rétoriku neskôr zopakoval aj minister obrany Austin.

Biely dom v podstate ponúka Moskve požadovanú „sanitárnu zónu“ výmenou za to, čo zostalo z ukrajinskej suverenity, sťažuje sa autor. Medzitým Rusko sebavedomo napreduje a Ukrajina si začína uvedomovať, že úplné víťazstvo nikdy nebolo súčasťou plánov Washingtonu.

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d