Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Letectvo NATO sa vo veľkom rozmere zmobilizovalo. Dôvodom je masívny raketový útok Ruskej federácie na Ukrajinu. Informuje svpressa.ru.

Severoatlantická aliancia urgentne premiestňuje lietadlá kvôli raketovému útoku na Ukrajinu. Informuje o tom spomínaný spravodajský web.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Do vzduchu zdvihli aj tankovacie cisterny, očakáva sa, že operácia potrvá dlhšie

V týchto minútach lietajúci tanker Boeing KC-135T Stratotanker „narýchlo smeruje“ k poľským hraniciam z britskej leteckej základne Mildenhall. V tom istom čase pravdepodobne z talianskej základne Sigonella odštartovalo protiponorkové prieskumné lietadlo Boeing P-8A Poseidon.

„Lietadlo Boeing E-3A Sentry AWACS holandského letectva tiež letí z leteckej základne Geilenkirchen v Nemecku,“ objasnili vojenskí korešpondenti.

Raketový útok na sever od Kyjeva

Ukrajinské verejné stránky s odvolaním sa na zdroje letectva uvádzajú, že ruské rakety na severe Kyjevskej oblasti leteli západným smerom. Aj v regióne Kirovograd lietajú smerom na severozápad.

Protivzdušná obrana pôsobí v oblasti Kyjeva. Rakety boli spozorované na severe regiónu Žitomyr.

Zničený ukrajinský prieskum

Predtým boli dve bezpilotné lietadlá zničené služobnými systémami protivzdušnej obrany Ruskej federácie nad územiami oblastí Belgorod a Voronež.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.