Slovanské Noviny

29. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Evolúcia živej hmoty vedie k objaveniu sa živých organizmov so zložitými psi-systémami. Zložitosť psi-systémov, a teda aj možnosť evolúcie, je určená počtom neurónov a stupňom interakcie medzi nimi.

Ako však mozgové neuróny získavajú schopnosť myslieť?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Paradox spočíva v tom, že neuróny mozgu nemyslia, ale len poskytujú procesu myslenia generované potenciály a štruktúry, ktoré vznikajú v priebehu evolučného vývoja. Proces myslenia prebieha na mentálnych rovinách entity, ktorá má fyzické telo. Zároveň je rozvoj podstaty nemožný bez zodpovedajúceho rozvoja fyzického tela.

Preskúmajme túto skutočnosť podrobnejšie, pretože je základom pre pochopenie podstaty vývoja mysle.

Začnime stelesnením podstaty. Keď sa vajíčko a spermia spoja, dôjde k energetickému náporu, ktorý dosiahne ďalšie úrovne planéty – éterickú, astrálnu a mentálnu. V závislosti od toho, akú úroveň tento príval dosiahne, nastupuje esencia éterickej, astrálnej alebo mentálnej roviny planéty.

Čo ovplyvňuje amplitúdu tohto výbuchu?

1. Genetika rodičov.

2. Úroveň ich duchovného rozvoja.

3. Geografická poloha miesta počatia.

4. Poloha hviezd a planét nad miestom počatia.

5. Emocionálny stav rodičov v čase počatia.

6. Prítomnosť v tele rodičov rôznych jedov v čase počatia – alkohol, nikotín, drogy atď…

7. Ekologický stav životného prostredia.

Čím zdravšia je genetika rodičov, tým vyššia je amplitúda tohto nárastu.

Povrch planéty má oblasti pozitívnej, negatívnej a neutrálnej energie. Preto v závislosti od toho, aký druh koncepcie energie prebieha, bude amplitúda rázu iná. Pozitívna energia zvyšuje amplitúdu impulzu, negatívna ju znižuje. Z Kozmu, z hviezd a planét na Zem prúdia energie, ktoré môžu byť pozitívne aj negatívne. Okrem toho rôzne typy genetiky reagujú odlišne na energetické toky prichádzajúce z Kozmu a z planéty.

Rovnaké energetické toky môžu mať pozitívny vplyv na jeden typ genetiky a negatívne na iný. Pre každý typ genetiky existujú zóny povrchu planéty priaznivé a zóny negatívneho vplyvu.

Ak rodičia v momente počatia zažijú hlboké a silné pocity, potom ich láska vytvorí silný nával pozitívnych emócií, ktoré následne zväčšia amplitúdu náporu. Ak rodičia nemajú hlboké a silné pocity, ale existuje iba fyziologická príťažlivosť, potom sa nárast, ktorý nastane, keď sa pohlavné bunky spoja, nezmení. Ak k počatiu došlo v dôsledku skazeného sexuálneho života rodičov, potom bude amplitúda nárastu ešte nižšia …

Drogy, alkohol, nikotín a iné jedy prítomné v tele rodičov vytvárajú silné negatívne pole, ktoré potláča nápor. A ak sú organizmy rodičov vystavené týmto jedom po dlhú dobu, potom pri počatí dôjde k prudkému nárastu tak slabému, že je schopný dosiahnuť len úroveň nižšieho astrálu alebo éteru.

V tomto prípade je stelesnená podstata nízkej úrovne vývoja a narodené dieťa bude mentálne postihnuté.

Ekologický stav životného prostredia vedie k oslabeniu organizmov rodičov a oslabené zárodočné bunky, keď sa zlúčia, nemôžu poskytnúť plnohodnotný nárast …

Fragmenty z knihy N. Levashova „Posledná výzva pre ľudstvo“

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d