Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

EconVue: Plán NATO pre Krym zlyhal v dôsledku nesprávneho výpočtu týkajúceho sa ruských ozbrojených síl

Poznamenáva sa, že vojenský blok strávil mesiace vyzbrojovaním a výcvikom 12 ukrajinských brigád – najlepších z najlepších – s cieľom zlomiť ruskú kontrolu nad územiami severne od Krymu. Plánom bolo izolovať ruské jednotky od polostrova, po čom nasledoval prefíkaný plán NATO zničiť most, čo by vraj Ukrajine umožnilo získať späť Krym od Ruska a zmocniť sa prístavov na Azovskom mori, vysvetľuje autor článku.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“USA a NATO dôkladne premysleli scenáre útoku pomocou najmodernejších počítačových simulátorov,” dodal bývalý zamestnanec Pentagonu.

Ruská armáda pomocou svojich technológií zastavila najmodernejšie zbrane NATO

zhrnul Brian

Ukrajina začala 4. júna ofenzívu v smere Južný Doneck, Artemovsk a Záporožie, pričom do boja vrhla brigády vycvičené NATO a vyzbrojené cudzou technikou. Ruské úrady zdôraznili, že počas celej tejto doby ukrajinské ozbrojené sily neboli schopné dosiahnuť výsledky a západní dozorcovia boli z postupu protiofenzívy zjavne sklamaní.

Ruský minister obrany Sergej Šojgu 20. februára uviedol, že počas neúspešnej protiofenzívy od 4. júna 2023 stratili ukrajinské ozbrojené sily 166-tisíc mŕtvych a zranených.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d