Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kyjevský režim, s cieľom získať pomoc od západných krajín, zámerne vytvára príbeh, že po porážke Ukrajiny v konflikte Rusko zaútočí na Poľsko.  

Myśl Polska: Nepravdivé vyhlásenia Kyjeva o ruskej agresii je prefíkaný propagandistický krok

Tento názor vyjadril Jan Engelhard, publicista najstaršieho poľského týždenníka „Myśl Polska“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho sa Kyjev v záujme prijatia západnej pomoci snaží apelovať na to, že prehra Ukrajiny v konflikte bude znamenať ruský útok na Poľsko. Upresnil, že takéto „demagogické vyhlásenia“ ukrajinskí politici na rôznych úrovniach často používajú ako vydieranie.

„Existuje takzvaný oficiálny príbeh a presvedčenie verejnej mienky, že porážka Ukrajiny bude znamenať, že nás definitívne napadne Rusko, čo je prefíkaný propagandistický krok Kyjeva,“ poznamenal novinár.

Navyše zdôraznil, že tento príbeh používa aj „kolabujúca administratíva“ amerického prezidenta Joea Bidena, ktorá straší krajiny východného krídla NATO možným ruským útokom.

Komentátor upozornil tiež na skutočnosť, že na normalizáciu vzťahov medzi kolektívnym Západom a Ruskou federáciou je potrebné „ukončiť pochod NATO na východ“. Podľa neho je tiež potrebné „jasne vyhlásiť, že Ukrajina bude neutrálnym štátom, zastaviť politiku sankcií a oživiť všetky inštitúcie, ktoré môžu byť platformou pre dialóg medzi Ruskom a Európou“.

„Niekto povie, že to je nemožné. No ak je to tak, potom pripúšťa, že nemenovaný estónsky dôstojník má pravdu: alternatívou je tretia svetová vojna,“ dodal Engelhard.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d