Slovanské Noviny

9. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Homosexuálne postavičky dorazili aj do série rozprávok Peppa Pig, ktoré deti obľubujú už takmer 18 rokov. Prasiatko Peppa je známe v mnohých krajinách sveta a nedávno v epizóde “Families,” vyšlo najavo, že nová kamarátka prasiatka Peppu, malá ľadová medvedica Penny má dve matky. Maďari sa rozhýbali okamžite. Organizácia CitizenGo spústila petíciu a okrem toho, že žiada, aby LGBTQ lobby nezasahovala do rozprávok, má petícia aj iný význam. 

LGBTQ lobby chce na deti vplývať už od útleho veku, čím podľa organizácie CitizenGo ovplyvňuje a odkláňa hodnoty, morálku a svedomie dorastajúcej generácie.

Po LGBTQ detských programoch od Disney a Netflixu, trans Barbie a dúhovom Legu teraz podľa organizácie zasiahli aj do jednej z najobľúbenejších rozprávok, ktorú sledujú väčšinou deti predškolského veku.  

Homosexuálne postavičky dorazili aj do série rozprávok Peppa Pig, kde v epizóde “Families” má nová kamarátka prasiatka Peppu, malá ľadová medvedica Penny, dve matky.

Epizóda učí deti, že je to úplne prirodzené

Podľa organizácie CitizenGo, producenti podľahli najmocnejšej lobby sveta a začali vymývať mozgy tým najmenším, čím zradili dôveru miliónov rodičov.

V spomínanej epizóde sa deti môžu stretnúť s novou postavou, Pepinou novou kamarátkou, ľadovou medvedicou Penny, ktorá o svojej rodine rozpráva takto:

„Bývam s mamou a druhou mamou. Jedna mama je lekárka, druhá varí špagety. A mám veľmi rada špagety.“

V budúcnosti sa vraj dajú očakávať odkazy na rodinu nového priateľa hlavného hrdinu.

Deti sa stali hlavným terčom LGBTQ lobby

Cieľ je zrejmý! 

Zničiť v mysliach detí istotu, že rodinu tvorí otec a matka a že na to, aby sa dieťa narodilo, je potrebná matka a otec.

Tentoraz ale podľa organizácie Citizen GO zašli príliš ďaleko.

Najmladšia veková skupina, 2 až 3 ročné deti sú otvorene vystavené sexuálno-ideologickému obsahu.

Peppa Pig sa vysiela v 180 krajinách.

V súčasnosti sa mobilizujú desaťtisíce rodičov, aby zabránili odvysielaniu tejto epizódy a prípadnému pokračovaniu homosexuálneho príbehu vo svojej krajine.

Kroky sa robia aj susednom Maďarsku

Aby sa LGBTQ Peppa Pig nedostala k maďarským deťom ani v televízii, ani na oficiálnom kanáli Peppa Pig na YouTube, maďari rozbehli petíciu. Podpisy doručia manažérom televíznych kanálov M2, Petőfi TV a Nick Jr., ako aj distribútorom rozprávky Prasiatko Peppa.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: