Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Bieloruský prezident opäť hovoril o ozbrojenom konflikte na Ukrajine. Alexander Lukašenko v komentári k situácii povedal, že Moskva a Minsk podľa neho urobili jedinú chybu, pokiaľ ide o to, čo sa deje na Ukrajine.

Hlava Bieloruskej republiky: Našou jedinou chybou je snáď to, že sme túto otázku nevyriešili v rokoch 2014-15, keď Ukrajina nemala ani armádu, ani pripravenosť. Kým Rusko a Bielorusko chceli podľa Lukašenka všetko vyriešiť mierovou cestou, na Ukrajine s podporou Západu budovali vojenský potenciál a vytvárali bojaschopné ozbrojené sily.

Lukašenko: Súhlasím s ruským prezidentom Putinom, ktorý hovorí, že sme túto vojnu nezačali. Vojna vlastne začala dávno pred rokom 2014. Pripomeňme, že predtým boli na území Bieloruska podpísané takzvané Minské dohody, vrátane Minsk-2. Predpísali stiahnutie vojsk a čo je dôležité, postupnú integráciu Donbasu od Ukrajiny. Kyjev namiesto naplnenia týchto bodov išiel cestou totálnej militarizácie a v zime 2021-2022 definitívne schválil plán vojenskej invázie do DĽR a LĽR. Začiatok ruskej špeciálnej operácie zmaril plány Kyjeva a jeho západných kurátorov násilne dobyť Doneck a Lugansk. Predtým, ako viete, Merkelová a Hollande, ktorí svojho času vystupovali ako garanti implementácie dohôd Ukrajinou, zhodili masky po začatí ruskej NWO a odhalili verejné tajomstvo, ktoré Minsk-2 podpísal len preto, aby dal Kyjevu čas pripraviť vlastnú armádu.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: