Slovanské Noviny

1. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Počty hospitalizovaných s covidom boli počas druhej vlny pandémie (október 2020 až apríl 2021) jedným z najdôležitejších ukazovateľov „vývoja pandémie“. Na základe týchto ukazovateľov sa následne zatvárali obchody, reštaurácie či školy.

LEKÁR ODHALIL SPÔSOB, AKO SA U NÁS FALŠUJÚ POČTY HOSPITALIZOVANÝCH NA COVID

Boli však údaje o pacientoch s covidom hospitalizovaných v nemocniciach, ktoré každý deň zverejňuje Ministerstvo zdravotníctva, pravdivé? Ukazuje sa, že nie.

Lekár poukazuje sa spôsob manipulácie s číslami

MUDr. Radoslav Čičala odhalil spôsob, ako sa čísla hospitalizovaných hrubo manipulovali, zrejme s cieľom vyvolať zdanie falošnej pandémie, aby sa následne mohli prijímať drakonické obmedzenia pre obyvateľstvo.

Na svojej facebookovej stránke „Verejnosť proti nátlaku a psychickému mučeniu 2.0“ zverejnil nasledovný status:

Ak by mal niekto záujem spracovať dáta o počte hospitalizácií za minulé roky, aktuálne COVIDOVé, tú sú verejné dáta.

Zaujímavosťou je, že ak sa jeden pacient presúval z jednej nemocnice do druhej, každý presun toho istého pacienta sa rátal ako ďalšia hospitalizácia. Vrcholom je, že aj presun pacienta z jedného oddelenia na druhé v rámci nemocnice sa rátal ako ďalšia hospitalizácia. 

V rámci nemocnice sa jeden pacient často dostal z ARA na internú JIP, potom na COVID oddelenie a potom na doliečovacie oddelenie alebo LDN. 

Tým pádom jeden pacient mohol predstavovať aj 5 hospitaliizácii. To viedlo k horším číslam a následne tvrdším opatreniam. 

Preto sa pacienti presúvali do Nitry, kde pracuje pediater Visolajský a súčasne člen krízového štábu, ktorý sa tam dostal po známosti s Matovičom a inými poslancami (nie pre erudovanosť). 

Zaujímavé boli jeho aktivity, keď vyťaženosť nemocníc hodnotil hrúbkou námrazy na zásobníkoch kyslíka pri nemocnici.

Dôkaz pre horeuvedené tvrdenie?

V dokumente NZCI nazvanom „Štatistika hospitalizovaných v Slovenskej republike 2020“ sa hneď na 1. strane nachádza táto veta:

„Za jednu hospitalizáciu sa považuje každé ukončenie hospitalizácie na jednom oddelení, ktorá mohla byť ukončená prepustením, úmrtím, alebo preložením pacienta na iné oddelenie toho istého zariadenia, alebo na oddelenie iného zariadenia ÚZS.“

Takže, vážení čitatelia, takto sa vykazovali tie „tisíce“ hospitalizácií… Odporné, nechutné, zločinné!

Jeden starší pacient rátaný za štyroch

To však nie je všetko!

Ďalší spôsob manipulácie predstavovalo prijaté pravidlo, že každý človek pozitívny na covid starší ako 65 rokov (vrátane) sa v štatistikách rátal akoby šlo o štyri covidové prípady. (zdroj)

Takže, ak napríklad nejaký 68 ročný pacient bol na 5 rôznych oddeleniach, tak mohol byť teoreticky vykázaný ako 4 x 5 = 20 covidových hospitalizácií!

No a potom samozrejme nebol problém hovoriť, že máme v nemocniciach „s covidom“ 4000 pacientov a kvôli tomu uzavrieť celú krajinu.

Koľko ich tam ale bolo v skutočnosti? 1000, 500, 200 alebo 50?

Na zodpovedanie tejto otázky bude zrejme potrebné vyšetrovanie vrámci trestného stíhania covidových zločincov z Ministerstva zdravotníctva, Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) a ďalších štátnych inštitúcií podieľajúcich sa na týchto podvodoch.

Takéto stíhanie za súčasnej vládnej garnitúry zrejme nebude realizovateľné, avšak títo zločinci nebudú vládnuť večne a skôr či neskôr sa budú za svoje mnohé zločiny zodpovedať pred spravodlivosťou.

Pochybné PCR testy

Pozor, stále to nie všetko!

Dávnejšie sme na našej stránke publikovali článok vo forme fikcie, kde sme sa zaoberali tým, ako vyfabrikovať falošné čísla nových prípadov, hospitalizácii a dokonca aj úmrtí pomocou nespoľahlivého PCR testu.

Od tej doby pribúda stále viac a viac dôkazov, ktoré o tom, že PCR testy sú nespoľahlivé a dajú sa jednoducho manipulovať nastavením parametru Ct – cyklov opakovaní.

Podstata je nasledovná:

Pomocou nastavenia príliš vysokého počtu cyklov Ct je možné, aby napríklad 20% zo všetkých vykonaných testov vyšlo ako pozitívnych, aj keby medzi testovanými ľuďmi nebol v skutočnosti žiaden pozitívny.

Hovorí sa tomu „falošne pozitívny výsledok testu“.

No a teraz si vezmime, že s takýmto testom by sme otestovali všetkých pacientov, ktorí sú v nemocnici z akýchkoľvek príčin, nie nutne kvôli covidu (napríklad problémy so srdcom, žalúdkom, črevami a podobne).

Priemerná obsadenosť nemocníc je cca 15 tisíc ľudí na celom Slovensku (celková kapacita lôžok krajiny je okolo 30 tisíc lôžok). Koľko je 20% z 15000? Výsledok je 3000.

Takže aj bez toho, aby bol v nemocniciach jediný pacient s covidom, pomocou nespoľahlivého testu sa ich dá „vyrobiť“ aj niekoľko tisíc.

Títo pacienti by potom boli presunutí z bežných oddelení na covidové a hneď má zločinecká vláda argument pre zavedenie najtvrdšieho lockdownu a vyhlásenie, že sa nachádzame v „čiernej“ farbe.

Záver

Ľudia by sa už konečne mali zobudiť a prestať veriť tak vláde, ako aj zapredaným médiám. Bez médií by totiž rozpútanie tejto podvodnej pandémie, neustálym šírením strachu za pomoci klamstiev a dezinformácií, nebolo možné.

Najhoršie však je, že na tom spolupracujú takmer všetky vlády na svete a navzájom sa koordinujú.

Čo je cieľom toho všetkého?

Cieľom sú v druhom rade peniaze z rúšok, testov či vakcín a celého toho cirkusu okolo. No a v prvom rade ide o získanie úplnej kontroly a moci nad obyvateľmi. Inými slovami – o zavedenie novodobej fašistickej totality.

Parazitickej „elite“ boháčov, skorumpovaným vládam a kúpeným médiám už nestačí vaše fyzické vykorisťovanie, teraz už vás chcú vlastniť celých, vrátane vašej duše.

Ako sa z toho dostať?

Je len jediné riešenie – povedať jasné „Nie“ a prestať spolupracovať. Prestať dodržiavať ich nezákonné a zločinné nariadenia. Prestať sa podriaďovať fašizmu.

Inej cesty, bohužiaľ, niet (ak nepočítame revolúciu). A čím skôr si to uvedomí čo najviac ľudí, tým skôr sa nám podarí ukončiť celý tento kolosálny podvod.

badatel.net

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: