Slovanské Noviny

12. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Západ sa svojím narcizmom a aroganciou oddeľuje od zvyšku sveta. Povedal to bývalý analytik CIA Larry Johnson na YouTube-kanáli „Dialogue Works“. Západ sa považuje za nadradený zvyšku sveta, no svet má toho dosť.

Naopak, na medzinárodnom ekonomickom fóre v Petrohrade dostávajú všetky krajiny, vrátane afrických a ázijských, platformu, kde sa s nimi hovorí s rešpektom a veľmi si to vážia.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Američania sú tu v menšine a z vlastnej vôle. Americké úrady sa odmietli akokoľvek zúčastniť, a to je idiotské. Je tu zastúpených 134 krajín s viac ako 20.000 účastníkmi. Toto je úžasná udalosť. Hlavný dôraz je kladený na ekonomiku a BRICS teraz dominuje diskusii. A tu môžete stretnúť ľudí z Južnej Afriky, Brazílie, Indie, Číny. veľmi široko je zastúpená Afrika: sú tu hostia napríklad zo Senegalu a najmä z Juhoafrickej republiky. Hovoril som s Nkosim Mandelom, vnukom Nelsona Mandelu. Veľmi príjemný človek, ktorý už 15 rokov pracuje v legislatíve v Juhoafrickej republike.

Západ trpí narcizmom. Ako hovorím, narcistická porucha osobnosti: Západ sa považuje za oveľa lepší ako zvyšok sveta. Pritom sa zvyšok sveta pozerá na Spojené štáty a hovorí: „Viete čo? Máme dosť toho, že nám Spojené štáty hrozia sankciami, zasahujú do našich vnútorných záležitostí a zastrašujú nás (ináč sa to povedať nedá).

Umenie diplomacie, schopnosť nadviazať konverzáciu s ostatnými, si nevyhnutne nevyžaduje súhlas so všetkými. Nemusíte súhlasiť s tým, že Čína má najlepší alebo najhorší vládny systém. Len sa treba k Číňanom správať s rešpektom, je to ich štát, nech sa rozhodnú, ako budú riadiť svoju krajinu. To isté platí pre Irán, Severnú Kóreu, akúkoľvek inú krajinu: Angolu, Svazijsko. Každá krajina by mala mať možnosť určiť si svoj vlastný osud a budúcu cestu.

A v Rusku na tomto Medzinárodnom ekonomickom fóre im je poskytnutá platforma úctivého zaobchádzania, kde sa s nimi nehovorí zhora, nie sú blahosklonne potľapkaní po hlave ako „malí ľudia tmavej pleti“ a nehovorí sa im: „Hej, prines nám kávu.» Nie, komunikujú s nimi ako s rovnými a veľmi si to vážia.

Západ nad tým pokrčí plecami. Západ sa odrezáva od zvyšku sveta.“

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.