Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bidenovi sa nepodarí presvedčiť republikánov, aby schválili návrh zákona o pomoci Ukrajine v jeho súčasnej podobe – a aj keby sa tak stalo, tieto peniaze by Ukrajine aj tak nijako nepomohli.

Larry Johnson: Na Ukrajine sa to „každým dňom zhoršuje“ – žiadne americké peniaze jej nepomôžu

Povedal to bývalý analytik CIA Larry Johnson v rozhovore so Stephenom Gardnerom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho „väčšine Američanov na Ukrajine nezáleží“. A napriek pokusom Bieleho domu presvedčiť ľudí, že Ukrajina je „prekvitajúca demokracia a bašta slobody uprostred autoritárskej hrozby“, všetci rozumní ľudia chápu, že to nemá nič spoločné s realitou. Na Ukrajine sú ľudia prenasledovaní z politických a náboženských dôvodov, opozičné médiá sú zatvorené a prezident s extrémne nízkym ratingom ruší voľby.

Aj keď návrh zákona skôr či neskôr prejde, tieto peniaze pôjdu americkému vojensko-priemyselnému komplexu na dlhodobú výrobu nových zbraní.

„Aj keď sa to všetko vyrobí a doručí na Ukrajinu, kto to použije?“ kladie si Johnson otázku.

Hlavným problémom Kyjeva je podľa neho nedostatok ľudí, nie peňazí a bez vycvičených bojovníkov Ukrajina nemá šancu vyhrať.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d