Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Do NR SR mal prísť veľvyslanec Ruskej federácie, a tak sa PS-kárske trúby odfotili s nejakými trápnymi obrázočkami v ruke – úplní burani. Vysvetľuje podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha s tým, že on už dávnejšie ruského veľvyslanca prijal v parlamente veľmi priateľsky, váži si ruský národ a za progresívnych pubertiakov sa úprimne hanbí. 

„Kľudne sa aj hoďte o zem, slniečkari, v najnovšom Extra Plus mám veľký rozhovor a ajhľa, aj fotografiu s ruským veľvyslancom. Čo tak si radšej vycapiť obrázky desiatok tisíc mŕtvych žien a detí, ktoré masakruje váš milovaný Izrael. Vy pokrytci! Najnovšie Izraelci vpadli do Rafahu. Výsledkom budú ďalšie tisíce nevinných obetí – ale o tom sú Progresívci úplne tichúčko, ani len našu mierovú rezolúciu nepodporili,“ rozčuľuje sa smerák.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Viac vo videu saskára Juraja Krúpu, ktorý bol prípadnou návštevou veľvyslanca Bratčikova v NR SR zhrozený:

Podľa Blahu jednostranná protiruská nenávisť Progresívcov je na úrovni Hitlerovho Mein Kampfu – v utorok zase raz ukázali, že sú len liberálni fašisti. „Zaskvela sa aj Holečková z KDH. Na hulváta robila reklamu liberálnym plátkom Sme a Denníku N. Tomu sa hovorí politická dvojchyba. Za to, že robí reklamu, môže prísť o celoročný plat. A za to, že robí reklamu dúhovým liberálom, by ju mali vylúčiť z KDH,“ myslí si politik.

„Prehrávajú na všetkých frontoch. Ľudia chcú mier. Chcú slobodu. A chcú zdravý rozum. Keď vidia premotivovaných slniečkarskych novinárov, PS-kárkych zväzáčikov či dúhové kádeháčky, výsledok môže byť jediný: podpora Smeru rastie. Ďakujeme, slniečka, za vašu hlúposť. Toto je disciplína, v ktorej úplne excelujete. Váš trápny hejt proti ruskému veľvyslancovi potvrdil, že ste hanba Slovenska. O to radšej pôjdem 9. mája spolu s Rusmi na Slavín,“ uzavrel Blaha.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d