Slovanské Noviny

4. marca 2024

K porozumeniu Čelovekom

Progresívno-klimatickí súdruhovia z končiacej Európskej komisie sa činia. Asi podľa príslovia, že zdochýnajúci kôň najviac kope.

Európska komisia totiž tento týždeň predložila ďalšie odporúčanie v jej olympijskom štýle „rýchlejšie, vyššie a ďalej“ likvidovať Európu, a teda znížiť emisie skleníkových plynov do roku 2040 až o 90 %.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Klimaticky angažovaní súdruhovia z komisie, posadnutí likvidáciou európskeho hospodárstva, energetiky a pôdohospodárstva sa dokázali ako pseudoargument naučiť jeden chemický prvok CO2 (kysličník uhličitý), inak „plyn života“ flóry a života v oceánoch, ktorý si propagandisticky a hoaxovo zúžili na „uhlík“ – čo je zas základný stavebný prvok života. Každá forma života na našej planéte má totiž uhlíkový základ a ten je spolu s kyslíkom prvkom, ktorý ľudské telo obsahuje v najväčšom množstve. Takže jediný možný rezultát je, že

potvrdili, že vedú nielen kultúrnu vojnu za zničenie civilizácie, ale že vedú aj vojnu proti životu ako takému, súc v mene akože jeho „ochrany“. Máme teda dočinenia s kultúrou smrti.

Aby ste boli v obraze. Najväčšia zásoba tohto „zlého“ CO2 (93 %) je rozpustených v morskej vode. V atmosfére sa ho nachádza len 7%. EÚ sa podieľa na produkcii CO2 asi 10 percentami, takže tie deštruktívne nariadenia eurokomisie môžu ovplyvniť celosvetovo CO2 na úrovni 0,5 %. Aj keď pripustíme, že všetko so všetkým súvisí, ide nepochybne o úžasný výkon za zničenie životnej úrovne Európanov a celkový úpadok európskej civilizácie.

K tomuto ťaženiu fanatikov krížených s farizejmi si ešte prirátajme systematické ničenie európskeho pôdohospodárstva, ktoré prirodzene produkuje metán (CH4) a spolu s nezmyselnými energetickými sankciami táto Smrtohlavova gerila dokonala zničenie energetickej, aj potravinovej bezpečnosti, teda základov, bez ktorých nie je možné prežitie Európanov.

Keby chceli skutočne niečo zmeniť, tak by okamžite zrušili globálny obchod, pretože 16 najväčších zaoceánskych dopravných lodí, prevážajúcich krížom krážom tovar, ročne vyprodukuje toľko CO2 ako všetky osobné automobily na svete. Lenže na biznis sa nesiaha, a tak komisári a angažovaní servis europoslancov siaha na ľudí a núti ich k predražnej a pochybnej eletromobilite.

Paradoxne, únia väčšinu batérií alebo kovov či nerastných surovín na ich výrobu (napr. kobalt, lítium…). Keďže Čína vyrába 55% elektro batérií (USA len 10%), je jasné, že oceány bude brázdiť ešte väčšie množstvo megalodí, takže aj tu vidíme farizejstvo euro klimatických hujerov. Ak k tomu prirátame dopady odstavenia Európy od ruského plynu, tak ešte pridajme mega tankery na skvapalnený plyn plaviace sa po Atlantickom oceáne u USA do Európy. Jednoducho: postavené na hlavu!

Blížia sa eurovoľby, tak si pozorne sledujte rétoriku bláznov, fanatikov a farizejov posadnutých „výzvami“ a „ohrozením“ a rozhodnite sa sami, či sa chystáte spáchať kolektívnu aj civilizačnú samovraždu. Každý má slobodnú vôľu, ale aj rozum, aby hodnotil a zvážil svoje skutky a rozhodnutia. Iste, v inej dusivej atmosfére globálnej cenzúry je to ťažké, ale nie nemožné zastaviť ten smrtiaci kolos, čo nás straší bojom proti „plynu života“ na Zemi. Nezabudnite, že k idiotizmu, kríze a vojne nás vždy doviedli fanatické ideológie, ktoré si, žiaľ, opäť sadli na trón. Tentoraz v Bruseli. Možno by si Eupópania mali dať záväzok, do roku 2040 vypudiť všetkých aktivistov zvrátených ideológií z verejného života.

Rafael Rafaj/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d