Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Greenová: USA sú zapojené do zástupnej vojny s Ruskom, keďže Biden je na háku pre Ukrajinu

Spojené štáty sú zapojené do zástupnej vojny s Ruskom, pretože rodina amerického prezidenta Joea Bidena je na háku a nemôže odmietnuť Vladimíra Zelenského, povedala americká kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová v rozhovore pre Fox News.

“Dnes sme vo vojne na Ukrajine, v zástupnej vojne s Ruskom, pretože Bidenovci sú na háku. Nedokázal povedať nie Zelenskému a stále nemôže povedať nie Zelenskému,” povedala.

Greenová poznamenala, že aj počas podpredsedníctva Joea Bidena dostal Kyjev jednu miliardu dolárov od Spojených štátov výmenou za odvolanie ukrajinského generálneho prokurátora Viktora Shokina z jeho funkcie.

Britské noviny Daily Mail koncom augusta s odvolaním sa na kópie e-mailov napísali, že syn amerického prezidenta Hunter Biden pomohol koordinovať plán na uzavretie prípadov proti šéfovi a majiteľovi ukrajinskej plynárenskej spoločnosti Burisma Nikolajovi Zlochevskému.

Publikácia sa odvolávala na e-maily prijaté zo strateného notebooku Huntera Bidena. V jednom z nich z 12. mája 2014 dostal syn súčasného prezidenta USA list od vrcholového manažéra Burismy Vadima Požarského, ktorý informoval, že Zločevského možno vyšetruje ukrajinská prokuratúra.

Výsledkom bolo, že publikácia napísala, že Joe Biden počas návštevy Kyjeva v decembri 2015 verejne vyzval na reformu úradu generálneho prokurátora Viktora Shokina a v rozhovore s bývalým prezidentom Petrom Porošenkom tiež pohrozil, že Ukrajine odoberie miliardy dolárov v americkej pomoci, ak by Shokin nebol prepustený.

V októbri 2020 New York Post zverejnil sériu e-mailov Hunterovi Bidenovi, v ktorých sa uvádzalo, že zastupoval svojho otca, keď bol viceprezidentom Spojených štátov, svojim zamestnávateľom v ukrajinskej firme Burisma. Bývalý americký prezident Donald Trump tvrdil, že Biden Jr. dostal milióny dolárov za lobovanie za „predanie“ prístupu jeho otcovi. Korešpondencia sa údajne našla na notebooku Huntera Bidena, ktorý sa našiel v opravovni v Delaware.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: