Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Počujete ten krik našej opozície, tretieho sektora a ostatných prozápadných aktivistov o tom, že vraj nezávislá Ukrajina je v záujme Slovenska?,

pýta sa na sociálnej sieti gen.v.v. Jozef Viktorín. jeho status uverejňujeme v plnom znení.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Povedzme si ale veci ako sú a na nalejme si čistého vina. V prvom rade by malo byť dôležité, pre mňa samozrejme je, aby Slovenská republika bola nezávislá vo všetkých svojich krokoch a hlavne, aby zaručovala bezpečnosť vlastným občanom.

Aby sme rozumeli presne: nie bezpečnosť tých ukrajinských, ale našich slovenských občanov. Predsa tí majú byť pre našich politikov najdôležitejší. Žvásty globalistov a predstaviteľov sorošovskych nadácii nás totiž cielene zbavujú normálnosti. Od kedy sa nemáme starať my sami o seba, ale o iných?

V prvom rade sa chcem spýtať, kde boli títo krikľúni keď sa zrovnával so zemou Irak, Afganistan, Líbya a ďalšie krajiny vo svete, kde sa viedli vojny pod zámienkou implementácie americkej formy demokracie. T

o je tá dvojtvárnosť, tá politika dvojakého metra. Alebo lepšie povedané: za cudzie peniaze zapredám aj vlastné korene, vlastnú identitu. Títo dobrodruhovia dneška, medzi ktorých radím celú opozíciu, zabúdajú alebo nevedia, že sme sa stali ľahkou súčasťou hry mocných.

Presne tých, ktorí sa na konci dňa na nás vykašlú, prese tak, ako to poznáme z našej vlastnej histórie. My sme pre nich nikto. Nie sme a nikdy sme neboli pre nich relevantní partneri.

Zabudnime už konečne, že neplatí vzorec:.keď sa niečo negatívne udeje vo svete či u nás, tak to preto lebo Rusko, lebo Fico, lebo neviem kto. Zodpovednosť za náš vývoj je iba a výlučne na nás. Politici sa zodpovedajú občanom.

To len tá opozično-progresívna hra je o zneisťovaní a strašení občanov. Ale to nie je cesta pre Slovensko, ani pre proslovensky a národne konajúcich politikov. Ich primárna starosť musí byť nasmerovaná na zlepšovanie života občanov. Na. zdravotníctvo, školstvo a sociálne programy.

Pre mňa je to jasná formulka: je to je psia povinnosť politikov starať sa o vlastných občanov a o štát v ktorom dostali politickú moc.

Jozef Viktorín, gen.v.v/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d