Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Huliakovi zrušili stránku. To pravdepodobne súvisí s novinkou, ktorú sa verejnosť dozvedela prostredníctvom médií.

Aktivisti z portálu Demagog.sk sa pochválili tým, že budú cenzurovať obsah na internete, v spolupráci so spoločnosťou Meta. Liberáli sa tešia, že bude opäť viac oklieštená sloboda prejavu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Huliakovi zrušili stránku

Rudolf Huliak zúri. Facebook zrušil jeho stránku, kde mal vyše 60 tisíc sledovateľov. eReportu poskytol poslanec Národnej rady vyjadrenie. „Dnes mi zrušili, ale absolútne vymazali politicky profil na Facebooku, ktorý sledovalo vyše 60300 občanov Slovenska. Len a len preto, že som zdieľal status, že sopka Etna vychŕli na jedno vzplanutie viac CO2 ako všetky autá sveta. Prišlo prvé upozornenie. Následne som zdieľal video bývalého štátneho tajomníka Michala Kiču, v ktorom sa pustil do mňa a ministra R. Takača. Potom už prišlo zablokovanie,“ vyjadril sa Huliak pre eReport.

Wiezik aj Kiča sa tešia

Vo videu, o ktorom hovorí Huliak, sa M. Kiča vyjadruje hanlivo o R. Takáčovi a R. Huliakovi, nahnevala ho ich podpora poľnohospodárom.

Zablokovaná stránka R. Huliaka potešila aj ďalšieho liberála, europoslanca a klimatického bojovníka, Michala Wiezika. Ten napísal: Dnes Facebook zrušil účet jednému… (obrázok snehuliaka). Možno táto sociálna sieť nie je úplne stratená.

Huliak teraz komunikuje s verejnosťou už iba prostredníctvom svojho osobného profilu na Facebooku a svojho profilu na sieti Telegram. Založil si aj novú stránku na Facebooku. Nie je však isté, ako dlho tam ostane.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d