Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Generál vo výslužbe Jozef Viktorín (Republika) tentokrát porovnáva obrovské ambície Michala Šimečku a realitu, akú mu na jeseň v perdčasných parlamentných a teraz v prezidentských voľbách, ukázali občania. Na Facebooku Viktorín rekapituluje, čo Šimečka, ako predseda PS dokázal.

„Neuspel s PS vo voľbách do NR SR pretože uveril v seba a nesmrteľnosť progresivizmu, pri voľbe prezidenta on a celá PS ukázali, že nemajú cit pre politickú realitu a už vôbec nerozumejú občanom Slovenska. Jednoducho Korčok bol zlá voľba, organizovanie protestov Šimečkom a PS ukazuje reálne o čo progresívcom ide: likvidovať systém, pokračovať v rozdeľovaní spoločnosti a slúžiť Bruselu a západným štátom, to že u progresívcov sa našiel len Šimečka a žiadny protikandidát je potvrdením, že PS je riadené zvonku,“ vyratúva Viktorín.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„A ambícia vyhrať aspoň voľby do europarlamentu je iba chabou útechou pre celú členskú základňu, ktorú masírujú jedinečnosťou progresivizmu. Avšak pre všetkých Slovákov je to výzva, aby nedovolili Šimečkovcom tento zámer zrealizovať. Je tu reálna šanca zastaviť jeho predstavy o Slovensku. Preto výzva, aby boli podporení vlastenci, je viac ako na mieste a má opodstatnenie. Vytvorme si priestor na normálnosť, ktorú po tých rokoch nerešpektovania občanov SR a ich potrieb tak veľmi všetci potrebujeme,“ pripomíma Viktorín.

K organizovaniu protestov a likvidácii systému Michalom Šimečkom sa vyjadril aj Ľuboš Blaha, ktorý priniesol dôkaz o štúdii, ktorú publikoval predseda PS ako študent. V Šimečkovom „manuáli na farebné revolúcie“ je aj popis aktivistu. „Má to byť mládenec z dobre situovanej rodiny zo strednej vrstvy. Ideálne študujúci na vysokej škole v hlavnom meste, scestovaný, hovoriaci po anglicky a hlavne prozápadný. Toto je prosím kádrový profil našich PS-károv – hlavne nie bežní pracujúci ľudia z regiónov,“ vysvetľuje Blaha.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d