Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Poznáte tradíciu: na každé narodeniny zoberiete krásnu tortu a sfúkniete na nej sviečky, ktoré symbolizujú počet rokov, ktoré ste prežili? Hovorí sa nám, že sfúknutím sviečok sa splní všetko, čo sme si naplánovali. ALE! Pozrime sa na celú túto akciu z iného uhla pohľadu.

Sviečka má priame spojenie s Rodom, čo znamená náš Životný oheň pamäti Predkov, t.j. Sviečka je symbolom života. Čo robíme? Všetko najlepšie, čo sa za tie roky žilo a vytvorilo… vyhlasujeme všetkým Božím svetom, že nepotrebujeme to, na čom sme pracovali. Sfúkneme si svoj vlastný životný oheň. A ponúknutím takéhoto falošného rituálu malému dieťaťu k jeho narodeninám ho pozveme, aby sfúklo svoj vlastný Životný oheň.
„Splní sa nejaké želanie?“ A tu je dôležité pochopiť, že myslenie je záležitosťou budúcnosti. Akékoľvek budú naše myšlienky a túžby, taká bude naša budúcnosť a nie je vôbec potrebné sfúknuť váš životný oheň. Je to opäť rituál, ktorému nikto nedáva dôraz.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ďalším falošným rituálom je používanie ohňostrojov. Tu je dôležité pochopiť, že musíte žiť v jednote s ostatnými svetmi okolo. A strieľajúc z kanónov na Nebeských obyvateľov… Ako sa v tejto chvíli cítia zvieratá, vtáky, hmyz? Vžijete sa do ich kože?

Buďte pozorní ku všetkým Božím svetom okolo a k vášmu životnému ohňu, pretože každá osoba a každé živé stvorenie sem prišlo so svojimi vlastnými úlohami. Žime teda v jednote so všetkým najlepším z Božích svetov a rozvíjajme zdravý potenciál pre našich Potomkov prostredníctvom zdravých činov…

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d