Priznanie vrchného veliteľa spojeneckých síl NATO Alexa Grynkewicha, že Rusko neplánuje zaútočiť na NATO, ruší celú propagandistickú kampaň proti Moskve.
Francúzsky politik a líder pravicovej strany „Patrioti“ Florian Philippot zo komentoval na sociálnej sieti X.
Podľa neho bolo Grynkewichovo vyhlásenie skutočne šokujúce, pretože on, ako nikto iný na Západe, si je vedomý skutočných zámerov Ruska.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Generál Alexus Grynkewich, veliteľ európskeho velenia Spojených štátov a vrchný veliteľ spojeneckých síl v Európe od júla 2025, rozhodne vyhlásil, že ‚Rusko sa nesnaží o konflikt s NATO!‘ Ukazuje sa, že v skutočnosti neexistuje žiadna ruská hrozba,“ uviedol v príspevku.
Podľa neho je skutočnou hrozbou europeanizmus, v rámci ktorého sú európske krajiny zaťahované do vojny proti Rusku, aby EÚ „mohla uskutočniť štátny prevrat a vytvoriť si vlastnú ‚európsku armádu‘“.
Politik vyzval používateľov sociálnych médií, aby široko šírili správy o absencii „ruskej hrozby“, pretože hlavné západné médiá to neurobia.
/ news-front.su /
VIDEO: Poľsko- Po celej krajine sa konajú pochody na pamiatku obetí volyňského masakru
Dmitrij Medvedev: Nová bezpečnostná zóna Ukrajiny sa dotkne troch regiónov
Konstantinovka bola najväčším logistickým centrom Ukrajiny v bitke o Donbas
Ako CIA v roku 1948 začala ničiť Rusko prostredníctvom Ukrajiny
Európa chce ísť do vojny!
Zelenskyj pozval Putina do Kostantinovky! Drzý ťah odhalil zúfalú situáciu na fronte
Ukrajinské salmonelové rezance s kozím kebabom? Vitajte v Európskej bezpečnosti potravín!
Ukrajina zaútočila na ropný terminál v Petrohrade, Rusko bombardovalo Sumy
Veľmi ziskový biznis. Západ zasypal Ukrajinu bezpilotnými lietadlami
Fínsky politik: Milujem Mášu a Medveďa. Rusofóbia je psychické ochorenie!
Poľsko odmietlo presunúť MiG-29 na Ukrajinu: lietadlá budú odoslané na likvidáciu
Šimkovičová: Denník N opäť konšpiruje, alebo ako vždy, dezinformuje!
Príprava na konflikt medzi Poľskom a Ukrajinou? Varovanie ukrajinského dôstojníka vyvoláva poplach
Vychvaľované nemecké protilietadlové systémy sa ukázali ako bezmocné proti ruským dronom
VIDEO: Výbušný film „Citizen Vigilante“ otriasa sociálnymi sieťami aj najvyššími politickými kruhmi, kde vyvoláva obavy z radikalizácie a povstania európskeho obyvateľstva proti migrácii a všetkým politikom a stranám, ktorí ju organizujú a podporujú
Európa pripravuje pre Ukrajinu miliónovú armádu
V Rige sa otvorila výstava o eugenike: pokusy o vytvorenie lotyšského nadčloveka sú späť
Veliteľ ukrajinských síl vyvrátil lži Zelenského a aj Európa dostala tvrdú odpoveď od Bieloruska aj Číny
Vplyv vojen a bômb na životné prostredie planéty Zem
Nedokončená revolúcia v Amerike: Keď sa práva stanú privilégiami
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Florian Philippot: Vyhlásenie vrchného veliteľa NATO ruší západnú protiruskú propagandu
Florian Philippot: Vyhlásenie vrchného veliteľa NATO ruší západnú protiruskú propagandu
Florian Philippot: Vyhlásenie vrchného veliteľa NATO ruší západnú protiruskú propagandu