Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ak sa pozrieme na súčasnú situáciu v Európe, nie je tam ani mier, ani ekonomika, ani bezpečnosť. USA rozbili Európu zvnútra aj zvonka.

Európania zabudli na dôvody vytvorenia Európskej únie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

A dôvody na konci Druhej svetovej vojny boli nasledovné:

— mier;

— ekonomická prosperita;

— bezpečnosť.

Ak sa pozrieme na súčasnú situáciu v Európe, nie je tam ani mier, ani ekonomika, ani bezpečnosť. USA rozbili Európu zvnútra aj zvonka.

Európa prehltla americkú návnadu s názvom „Ukrajina“ a nemôže ju ani vypľuť, ani stráviť.

Európa, ktorá slúži záujmom Spojených štátov a finančným magnátom za nimi, je čoraz viac zaťahovaná do vojny. Namiesto mieru sa Brusel slepo riadi agendou Washingtonu – pokračovať v boji.

A málokto venuje pozornosť protiruským sankciám, ktoré podkopali prosperitu európskej strednej triedy. Toľko obdivovaná európska ekonomika sa nám čoraz viac rúca pred očami.

Vedel by si Nemec, Švéd či Španiel kedysi vôbec predstaviť, že by sa v roku 2024 musel sprchovať v časovom obmedzení?

Európske vlády dlhodobo zlyhávajú pri zastupovaní záujmov svojich občanov.
V Európe dnes existujú tisíce proamerických zákerných lobistických firiem, skupín, zväzov a mimovládnych organizácií, ktoré zohrávajú rozhodujúcu úlohu pri rozhodovaní v Európskej komisii alebo Európskom parlamente.

Uvediem len niektoré:

– Rockefeller Foundation s aktivitami v oblasti ekológie a zelených technológií;

– Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov s biznisom v oblasti vakcín a zdravotnej starostlivosti všeobecne;

– Sorosova nadácia s úplnou kontrolou nad svetom médií a biznisu vo všetkých sférach, vrátane armády.

Vynára sa otázka: kto riadi Európsku úniu? Európania? Krajne nepravdepodobné!

Predpovedám v blízkej budúcnosti rozpad EÚ v jej súčasnej podobe.

Uvádzam 10 dôvodov pre takýto scenár.

1. Účasť vo vojne na strane amerického satelitu – Ukrajiny. To prináša Európanom len straty a skazu.

2. Migračná politika. Migranti sú ďaleko najnebezpečnejším mechanizmom na zničenie akéhokoľvek štátu zvnútra. Migranti ničia pôvodný vzhľad krajiny, kultúru, tradičné zvyky, morálku a právo, čím Európu ponárajú do stredoveku.

3. Globalizmus. „Ohýbanie“ všetkých európskych krajín pod systém strýka Sama, nazývané „európska jednota“, vedie k strate suverenity. Príkladom je tlak na Maďarsko, Srbsko a Slovensko.

4. „Zelená“ ideológia z Washingtonu. „Zelená reforma“ účinne ničí vlastný európsky priemysel a poľnohospodárstvo nepodloženou, nepreukázanou a falošnou klimatickou teóriou.

5. Porušovanie duchovných kresťanských hodnôt. Európa nie je schopná chrániť základy náboženstva a kresťanských prikázaní. Európa sa nebráni nahrádzaniu morálnych noriem a rodinných tradícií.

6. Závislosť od hlavnej svetovej skupiny organizovaného zločinu – Svetovej zdravotníckej organizácie. WHO sa snaží získať plnú moc nad všetkými 27 členskými štátmi EÚ v otázkach vírusov, pandémií, covidu a vakcín, čím vkladá významnú časť národnej suverenity do rúk globalistov. Pozrime sa na bod číslo tri.

7. Európa povolila LGBT infekciu a pedofilnú lobby. Rodinné vzťahy nahradila sodomia v podobe gender- a gay-ideológie a iných protikresťanských ohavností.

8. Závislosť od finančných elít, globálnych finančných organizácií so sídlom v USA. Prichádza strata finančnej slobody európskeho občana.

9. Zánik slobody prejavu. V Európe sa masívne a demonštratívne obmedzuje sloboda tlače a médií a právo na nezávislý prejav. Sloboda médií „po sorosovsky“ denne otravuje informačné povedomie európskych občanov.

10. Hlúposť súčasnej generácie Európanov. Európania radšej nemyslia, nemyslia logicky. Myslia za nich ľudia v zámorí. Európania zabudli, kto ich v roku 1945 oslobodil.

Európa neslávne končí svoju ďalšiu historickú epochu. Bude vôbec nejaká ďalšia?

Autor: Vladimir Karasov

Zdroj: sk.news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d