Slovanské Noviny

1. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Covidový zločinec Fauci odíde z funkcie Bidenovho poradcu aj z postu šéfa Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby

Anthony Fauci sa od 80. rokov počas vlády siedmich prezidentov venoval boju proti rozličným pandémiám, ako boli HIV/AIDS či COVID-19.

Popredný americký imunológ a hlavný zdravotnícky poradca Bieleho domu Anthony Fauci v pondelok oznámil, že v decembri po viac ako 50 rokoch v službách vlády USA odstúpi zo svojich funkcií. TASR o tom informuje na základe správ agentúr AFP a AP.

Fauci (81), ktorý sa stal v USA tvárou boja proti covidu, skončí vo funkcii riaditeľa amerického Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID) a takisto ukončí pôsobenie na poste hlavného zdravotníckeho poradcu prezidenta Joea Bidena.

Ako však zdôraznil, do dôchodku sa odísť nechystá a plánuje “pokračovať v ďalšej kapitole svojej kariéry”. Svoje doterajšie pôsobenie nazval “životnou poctou”. Už skôr Fauci avizoval, že post poradcu prezidenta by chcel opustiť do konca súčasného Bidenovho funkčného obdobia.

Biden sa Faucimu vo vyhlásení Bieleho domu poďakoval za jeho prácu. “Vďaka mnohým prínosom Dr. Fauciho pre verejné zdravie boli zachránené životy tu v Spojených štátoch a na celom svete,” uviedol. Dodal, že USA sú vďaka nemu “silnejšou, odolnejšou a zdravšou” krajinou.

Fauci sa od 80. rokov počas vlády siedmich prezidentov venoval boju proti rozličným pandémiám, ako boli HIV/AIDS či COVID-19. Keď sa v decembri 2020 začal z Číny šíriť do celého sveta koronavírus SARS-CoV-2, stal sa Fauci dôveryhodným zdrojom spoľahlivých informácií a verejnosť o tejto nákaze často informoval v médiách, konštatuje AFP.

Za kritiku zlyhania vlády USA v reakcii na pandémiu covidu v jej začiatkoch sa dostal do konfliktu s vtedajším prezidentom Donaldom Trumpom a pre niektorých pravicových politikov sa stal nepohodlný.

Fauci má v súčasnosti ochranku, keďže jeho rodine sa vyhrážali smrťou a bola vystavená obťažovaniu.

VIDEO: Právník Thomas Renz: „Směřujeme k pádu covidové kabaly. Fauci je vrah. Máme data a nezpochybnitelné důkazy a použijeme je u soudů“

Thomas Renz, právník lékařů Petera Chamberse, Theresy Longové a Samuela Sigiloffa, 25. ledna 2022 svědčil před Kongresem ohledně úniku dat přímo od obranných zdravotních agentur, z obranné lékařské epidemiologické databáze, jinak známé jako DMED.

„Směřujeme k pádu covidové kabaly. Máme data a nezpochybnitelné důkazy a použijeme je u soudů. Vědomě zabíjeli příslušníky armády a americké občany. Dokument Ministerstva obrany ukazuje, že Fauci a další lidé o všem věděli,“ říká Renz.


Právník Thomas Renz předložil údaje z lékařské databáze Ministerstva obrany získané od třech vojenských lékařů, které ukazují, mimo jiné, 1000 % nárůst neurologických poškození u příslušníků ozbrojených složek v roce 2021. Ministerstvo obrany se snažilo utajit tyto informace.

VIDEO: Odhalenie zločinov Dr. Fauciho & šokujúce informácie o pôvode Covidu-19: Novozverejnené dokumenty agentúry ministerstva obrany USA zodpovednej za výskum a vývoj nových vojenských technológií (DARPA)

Projekt VERITAS získal doteraz nezverejnené dokumenty týkajúce sa pôvodu Covidu-19, výskumu pridanej funkcie („gain-of-function“) koronavírusu, vakcín, potenciálnych liečebných postupov, ktoré boli potlačené, a snahy vlády to všetko utajiť.

Vo vojenských dokumentoch sa uvádza, že organizácia EcoHealth Alliance sa v marci 2018 obrátila na agentúru DARPA so žiadosťou o financovanie výskumu funkčnosti koronavírusov prenášaných netopiermi. Agentúra DARPA tento návrh s názvom Project Defuse zamietla z dôvodu obáv o bezpečnosť a tvrdenia, že porušuje moratórium na výskum pridanej funkcie.

Hlavná správa o návrhu EcoHealth Alliance, ktorá unikla na internet pred niekoľkými mesiacmi, zostala doteraz neoverená.

Projekt Veritas získal samostatnú správu pre generálneho inšpektora amerického ministerstva obrany, ktorú napísal major americkej námornej pechoty Joseph Murphy, bývalý spolupracovník agentúry DARPA.

“V návrhu sa neuvádzajú ani nehodnotia potenciálne riziká výskumu Gain of Function (GoF),” píše sa v liste o zamietnutí žiadosti agentúry DARPA.

Projekt Veritas sa obrátil na agentúru DARPA so žiadosťou o komentár v súvislosti s utajenými dokumentmi a hovoril so šéfom komunikačného oddelenia Jaredom Adamsom, ktorý na otázku o spôsobe, akým boli dokumenty zakopané, odpovedal: “Nezdá sa mi to normálne.”

Viac vo videu:

Príslušný dokument agentúry DARPA (v angličtine) si môžete prečítať TU.

Zdroj: news.sk / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: