Slovanské Noviny

29. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Informácie, ktoré daňových poplatníkov nepotešia! Začínajú presakovať informácie o činnosti Jána Budaja ako ministra. Zdá sa, že svojou lenivosťou v úrade spôsobil a ešte dodatočne spôsobí pre štát škody obrovského rozsahu!

Informácie, ktoré daňových poplatníkov nepotešia!

„KTO ZAPLATÍ TAKMER 600.000 EUR?!“ pýta sa Darina Mosná za SNS – Život NS. „Tak takto nejako „ministroval“ ŠTBák Budaj. Za nezaplatenie služby, ktorú si ministerstvo objednalo zaplatíme MY všetci z našich daní úroky dodávateľskej firmy takmer 600.000 eur,“ informuje o novinách ktoré začali presakovať na verejnosť.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„A takýchto bonbónikov vypláva na povrch určite viac a som presvedčená, že nový minister Tomáš Taraba • SNS – ŽIVOT NS sa s takýmito vecami vysporiada,“ dodala podnikateľka.

Tomáš Taraba tiež už podáva na verejnosť informácie, priamo od zdroja. Prebral svoju funkciu ministra a pustil sa do práce. Súčasťou práce každého nového ministra je iste aj audit stavu na ministerstve.

„Podľa mojich informácii po Budajovi zostalo približne 1900 nepodpísaných vecí. Sme vo fáze analyzovania všetkých prebratých diel a služieb, za ktoré boli vystavené faktúry a Budaj ich síce prebral, ale neuhradil. Čím vznikli štátu z úrokov z omeškania škody veľkého rozsahu. Budaj bol ten najvymyslenejší slniečkársky odborník na scéne,“ uzavrel Tomáš Taraba.

Tomáš Taraba už dlhšie avizuje kontrolu na ministerstve, ktoré preberá. Už niekoľko dní po nástupe do funkcie upozornil, že Jána Budaja zaujímali sysle, ale havarijný stav Gabčíkova si nevšimol.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: