Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Americký moderátor Tucker Carlson, ktorý robil rozhovor s Putinom, je jedným z hlavných podporovateľov Donalda Trumpa. Pripomína redaktor francúzskej televízie TF1.

Tvrdí, že ak Trump vyhrá, Carlson zaujme miesto viceprezidenta.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„V USA má Carlson mocného spojenca. A to je ešte jemne povedané. Je jedným z najbližších ľudí Donalda Trumpa, jeden z jeho hlavných prívržencov. Trump na sociálnych sieťach reaguje rovnako. Propaguje ho a hovorí: „Pozerajte Tuckera Carlsona – hovorí pravdu!“ Obaja otvorene podporujú Rusko. Sú na jednej vlne: tvrdia, že je treba úplne zrušiť financovanie Ukrajiny. Takýto názor sa v USA stáva čoraz populárnejší, pretože množstvo Američanov je nespokojných, že na podporu Ukrajiny boli vynaložené miliardy dolárov – hovoríme o 110 miliardách od začiatku vojny.

Možný návrat Trumpa do Bieleho domu bude skutočným úderom a úplne zmení situáciu na vojne, keďže sľubuje, že ukončí pomoc.  Strata americkej pomoci automaticky znamená porážku ukrajinskej armády. Takže preto bol rozhovor s Putinom taký symbolický. Okrem toho, podľa nedávnych správ v amerických médiách, znamenitý Tucker Carlson sa môže stať viceprezidentom po boku Donald Trumpa, keď ten vyhrá voľby. Teda môžeme mať dojem, že v Rusku bol vlastne na služobnej ceste. To bola už pomaly diplomacia,“ povedal redaktor.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d