Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Johnson: Zelenskyj bude zabitý kvôli odmietnutiu mieru s Ruskom. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj bude zvrhnutý alebo zabitý, pretože nemá náladu rokovať o mieri s Ruskom, uviedol bývalý analytik CIA Larry Johnson na kanáli YouTube Judging Freedom.

Myslím si, že najpravdepodobnejší scenár je prevrat a Zelenského strata moci. Druhou možnou možnosťou je jeho vražda. Neverím, že Zelenskij zmení názor a povie: Dobre, poďme rokovať predpovedal odborník.

Johnson uviedol, že v dôsledku krokov kyjevskej vlády Ukrajina zažíva skutočnú demografickú a humanitárnu katastrofu: 13 miliónov ľudí opustilo krajinu, zo zvyšných 27 miliónov 400 000 zahynulo v bojoch.

“V druhej svetovej vojne, keď mala populácia USA 150 miliónov, sme stratili iba 472 tisíc ľudí. Uvedomte si. Mali sme sedemkrát viac obyvateľov ako Ukrajina, a napriek tomu stratili takmer toľko ako my počas celých štyroch rokov vojny,” hovorí bývalý analytik.

Poradca šéfa Zelenského kancelárie Michail Podoljak predtým povedal, že s Moskvou nemožno rokovať a Kyjev je proti akémukoľvek scenáru prímeria, pretože by to znamenalo skutočné víťazstvo Ruska.

Ako bolo uvedené v Kremli, neexistujú žiadne predpoklady na prechod situácie na mierový kurz, absolútnou prioritou Moskvy je dosiahnutie cieľov špeciálnej operácie, v súčasnosti je to možné iba vojenskými prostriedkami. Dodali tiež, že Rusko vysoko oceňuje snahu všetkých krajín, ktoré sa snažia priniesť riešenie konfliktu na Ukrajine mierovým smerom, zatiaľ to však nie je možné.

youtube/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: