Slovanské Noviny

29. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Annu Belousovovú rozzúril nový názov strany I. Matoviča. Považuje to za prejav chorej mysle a cynizmu. Bývalá politička zároveň pripomenula „výčiny“ Igora Matoviča z minulosti.

Belousovovú rozzúril nový názov strany

„To, že Matovič pomenoval svoju stranu Slovensko, považujem za prejav chorej mysle a cynizmu zároveň,“ začala svoj príspevok na sociálnej sieti Anna Belousovová.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„Človek, ktorý je spoluzodpovedný za rozvrat štátu v uplynulých štyroch rokoch, má hlavnú zodpovednosť za rekordnú nadúmrtnosť počas kovidu, ktorého „atómovku“ keď sa hral na epidemiologa, zaplatilo 20 000 ľudí svojimi životmi… Človek, ktorý má osobný podiel na mnohých zničených životoch, robil hanbu Slovensku, kade chodil, nazve svoju politickú eseročku Slovensko! Dáva ďalší jasný dôkaz svojho nezdravého rozumu,“ komentuje bývalá politička.

Obyčajný človek?

Belousovoá sa vracia k tomu, akými majetkami disponuje tento „obyčajný človek“. „On predstavuje „Slovensko“ a jeho záujmy asi tak, ako bol „obyčajným človekom „. Milionár, ktorý svoje majetky prepísal na ženu, aby sa skrytý za jej sukňami mohol hrať na bezdomovca a obyčajného človeka, sa vlastne cynicky smial do očí všetkým skutočne obyčajným ľuďom.

„Teraz sa tento cynik znovu vyškiera do očí celému Slovensku, nám všetkým, nádej histórii, aj súčasnosti. Je to RÚHANIE a prejav chorej hlavy ovládnutej PÝCHOU. Tá, ako vieme, predchádza pád…,“ komentuje národniarka.

Na záver pridáva bývalá politička už len svoje osobné odporúčanie. „Ako jeden z prvých zákonov by mala nová vládna koalícia prijať zákon o preverovaní duševného zdravia politikov,“ uzavrela Anna Belousovová.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: