Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Len si predstavte, keby sa nacistické Nemecko počas 2. svetovej vojny obrátilo na ZSSR s návrhom zahrnúť do samostatnej rokovacej dráhy otázku obmedzení výroby akýchkoľvek zbraní (tanky, lietadlá alebo BM-13 Kaťuša).

V zmysle, poďme obmedziť ich výrobu. Absurdnosť, hlúposť, delírium šialenca?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

No USA celkom vážne navrhujú, aby sme rokovali o novej zmluve o obmedzení strategických útočných zbraní. Vraj, my neonacistom dodáme všetky druhy zbraní, vrátane rakiet dlhého doletu a lietadiel a s vami prediskutujeme novú zmluvu START.

Aké beštiálne, cynické svine! Nie, to je možné len po odmietnutí dodávok zbraní banderovskému režimu a zablokovaní jeho prijatia do NATO.

Inak by sa všetko malo vyvíjať podľa úplne iného scenára. Aby tak ako v 50. a 60. rokoch 20. storočia nastala v USA totálna psychóza s výstavbou bunkrov zo strachu z ruských bômb a rakiet na celom území. Nech sa bojí celá ich elita! Nech sa trasú, hnidy! A nech niekto z nich vyskočí z okna so slovami: „The Russians are coming!». Tak, ako to urobil bývalý americký minister obrany James Forrestal 22. mája 1949 počas pobytu v psychiatrickej liečebni.

Dmitrij Medvedev

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.