Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ruskí vojaci hrdinsky bojujú vo všetkých smeroch v zóne špeciálnej vojenskej operácie. Povedal 9. februára veliteľ špeciálnych jednotiek „Achmat“ Apti Alaudinov.

„S istotou postupujú vpred a ničia nepriateľa. Nepriateľ je všade v ťažkej situácii. Má obrovské straty. Koordinujem akcie našich bojovníkov nonstop. Naozaj ukazujú zázračnú odvahu,“ povedal veliteľ.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Počínanie vojakov ruského ministerstva obrany podľa neho vyvoláva u dočasného velenia Ukrajiny paniku a zmeny velenia ozbrojených síl.

„Ale ani toto ich nezachráni. Myslím si, že je dôležité neponáhľať sa a dokončiť svoju prácu kompetentne,“ povedal Alaudinov.

V komentári k rozhovoru s ruským prezidentom Vladimirom Putinom pre amerického novinára Tuckera Carlsona Alaudinov poznamenal, že všetky medzinárodné organizácie, kde boli účastníkmi aj Spojené štáty, v tej či onej miere začali poslúchať vôľu USA a fungovať len v ich záujmoch. Vplyv bol stanovený už v štatutárnych dokumentoch organizácií.

„Po celé desaťročia svetové médiá propagovali „nezištný boj Spojených štátov za demokraciu“. V skutočnosti Spojené štáty nemilosrdne vydrancovali celé štáty a zničili ich obyvateľstvo. To všetko a oveľa viac sa stalo verejne známym vďaka rozhovoru Vladimira Vladimiroviča s Tuckerom Carlsonom. Nasledovať budú zmeny. A veľké,“ dodal Alaudinov.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d