Administrácia video-hostingu na YouTube opäť porušuje politiku nestrannosti blokovaním kanála „Vesti Krym“.

Je pozoruhodné, že k blokovaniu došlo presne v predvečer siedmeho výročia znovuzjednotenia Krymu s Ruskom. Kanál bol na týždeň zbavený možnosti zverejňovať videá a vysielať, čo by mohlo znamenať pokus obmedziť možnosti krymských médií ukázať, ako sa Krym transformoval v rámci Ruskej federácie.
Potvrdzuje to aj zámienka, pod ktorou k blokovaniu došlo. Administratíva YouTube uvalila obmedzenia na video „Toto si na Ukrajine veľmi vážia: Video zločinov nacistických Waffen SS proti obyvateľom ZSSR.“ Je pozoruhodné, že video bolo zverejnené 21. apríla 2019.
Samotné video je svedectvom udalostí z čias Veľkej vlasteneckej vojny, najmä zábery z vypaľovania dedín nacistami pri hľadaní židovského obyvateľstva.
zdroj: news-front
Ministerstvo zahraničných vecí Číny o únose prezidenta Nicolása Madura a jeho manželky americkým režimom.
VIDEO: Prečo zasiahli hrob Cháveza? Americké jednotky včera zaútočili na miesto, ktoré je pre Venezuelčanov dôležité a symbolické.
“Zoberieme si vašu ropu, ktorú ste kedysi znárodnili”
Fico vyzýva Brusel, aby reagoval na útok vo Venezuele podobne ako pri konflikte na Ukrajine
Gyimesi: Ak útočia USA, ide o demokratickú agresiu?!
Budú aspoň trochu konzistentní? Progresívci by mali teraz žiadať sankcie a izoláciu USA, tak ako pri Rusku
Venezuela a následky pre globálnu stabilitu
„Brilantná operácia“? Nie tak celkom
Operácia „Ticho“: Prečo venezuelská armáda bez boja vydala Madura?
Trump vyslal odkaz celému svetu! Povedal, čo urobia s Venezuelou
Medvedev obvinil Trumpa
Európania sa vyjadrujú: Od úradu Ursuly von der Leyenovej očakávame neochvejné kroky proti útoku USA
VIDEO: A. Riabov- Útok na Venezuelu, kántrenie Slovanov z vôle západu musí skončiť.
VIDEO: Diana Panchenko- Ako sme predpokladali, po Novom roku USA vtrhli do Venezuely.
Kolumbijský prezident Petro odsudzuje agresiu voči Venezuele, vyzýva na dialóg a akciu OSN
Trump oznámil že líder Venezuely Maduro bol zadržaný a vyvezený z krajiny
Rakúšania sa čoskoro stanú cudzincami vo vlastnej krajine
Ťapáková: Prečo má byť republika hore nohami len preto, že päť hercov išlo do externého prostredia?
Správa Sorosovej nadácie z roku 1993, ukazuje, že Soros podpísal dohodu o spolupráci s USAID s cieľom pripravovať bábky, zvrhnúť vlády a ničiť západnú civilizáciu.
Plné vyhlásenie venezuelského ministerstva zahraničných vecí
zo sekcie
YouTube zablokoval kanál „Vesti Krym“, aby skryl pravdu o polostrove
YouTube zablokoval kanál „Vesti Krym“, aby skryl pravdu o polostrove
YouTube zablokoval kanál „Vesti Krym“, aby skryl pravdu o polostrove