Pod príspevkom poslanca za stranu SaS Mariána Viskupiča sa prezentovala zradikalizovaná vzorka sfanatizovaných progresívno-liberálnych extrémistov.

Status poslanca Mariána Viskupiča zo SsS mal osobný charakter. Prekážala mu fotka, ktorú na svojej sociálnej sieti zverejnil minister financií Ladislav Kamenický (SMER – SSD).
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Status bol v znení: “Pán minister Kamenický, pán europoslanec Blaha, Čo tie zaťaté päste? Komu hrozíte?”
Potom sa naozaj stalo to, že našli sa aj takí, ktorí začali používať slovník, ktorý od násilia nemá ďaleko, tzv. slušnoľudia, ľudovo nazývaní aj “Cintulovci”.
Tu si môžete prečítať akú vyberanú, milujúcu a láskyplnú vzorku svojimi statusmi Viskupič príkrmuje:



Viskupič nezasiahol a nechal ľudí komentovať tým najhrubším slovníkom.
Otázkou ostáva prečo Viskupič umelo išiel hecovať ľudí a prepájať oslavy 1. mája s ekonomikou štátu.
Nestačilo 5 guliek, ktoré pred rokom schytal premiér Robert Fico?
Aj pre dobrodružstvá typu “dubajský bar”, ktorý zrejme mal byť polierom silnej ekononomiky podľa SAS, ktorú sľubovala SAS, je dnes nutná konsolidácia verejných financií, ktorú realizuje Ladislav Kamenický.
Rovnako za údajné “nenávistné prejavy” bol tento týždeň vzatý do väzby Danny Kollár. Na fanúšikov Viskupiča sa však nechytá.
Zdroj: dennikvv.sk
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Odignorovaný Magyar? Tešte sa, kým môžete. Potom všetci zmiznete!
Naozaj bude veľká vojna?
Irán uzavrel Hormuzský prieliv
Jeffrey Sachs odpálil kritiku NATO: „Aliancia je v chaose. Vedú nás najneschopnejší ľudia“
VIDEO: Robert Fico prehovoril! Vyjadril sa k Pohode, protivládnym médiám aj k veterným parkom
Kto pozval Mamulašviliho na Pohodu? Organizátori odhalili, kto stál za programom
VIDEO: Klaus a Mečiar varujú- „Niekto chce meniť našu budúcnosť!“ Padli ostré slová na adresu progresívcov
Zničili Rusi počas nočného útoku ukrajinské centrálne veliteľské stredisko protivzdušnej obrany?
Tešil sa že Rusi umierajú: Zomrel jeden z najväčších vojnových štváčov súčasnosti
VIDEO: Na Slovensku sa vzmáhajú fašisti, vytvorili zoznam nepohodlných a vyhrážajú sa fyzickým likvidovaním
“Ak vyznávaš banderovcov – vypadni z Krakowa”: ukrajinskí nacisti nebudú v Poľsku tolerovaní
VIDEO: „Špeciálna vojenská operácia sa kvôli priamemu zapojeniu západných krajín rozrástla do plnohodnotnej vojny.
Bratislavské letisko hlási historický míľnik. V júni jeho bránami prešlo viac ako pol milióna cestujúcich, čo je o vyše 80 percent viac ako v roku 2025
VIDEO: Ako Brusel zničil európsky automobilový priemysel a prečo prídu o prácu státisíce ľudí
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
5 guliek do Fica nestačilo alebo ako vyhecovaní „slušnoľudia a cintulovci“ komentovali status poslanca SaS Viskupiča, ktorému sa nepáčili zaťaté päste europoslanca Blahu a ministra financií Kamenického
5 guliek do Fica nestačilo alebo ako vyhecovaní „slušnoľudia a cintulovci“ komentovali status poslanca SaS Viskupiča, ktorému sa nepáčili zaťaté päste europoslanca Blahu a ministra financií Kamenického
5 guliek do Fica nestačilo alebo ako vyhecovaní „slušnoľudia a cintulovci“ komentovali status poslanca SaS Viskupiča, ktorému sa nepáčili zaťaté päste europoslanca Blahu a ministra financií Kamenického