Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ťažký úder v Slavjansku: Rusi „vyvetrali“ 100 príslušníkov francúzskej cudzineckej légie. Francúzi boli premiestnení do oblasti, aby obsluhovali zbrane CAESAR v prípade ruského útoku

Ruské raketové sily zasiahli miesto, kde bolo rozmiestnených 100 francúzskych vojakov z cudzineckej légie, ktorí prišli do mesta Donbass použiť francúzske protilietadlové delá CAESAR, keď Rusi začnú útočiť na mesto, ako odhalila Ria News.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ukrajinci vo svojej bežnej praxi nehlásia vlastné obete ani obete západného personálu.

Ruská tlačová agentúra dodala, že tretinu Slavjanska uzavrela armáda a že všetci občania na ulici sú kontrolovaní kvôli dokladom a smartfónom.

Podľa neoverených správ prišli sanitky dokonca až z Pavlogradu.

V polovici januára ruské jednotky zničili miesto dočasného rozmiestnenia zahraničných žoldnierov a vojakov NATO, väčšinou Francúzov, v Charkove.

Potom sa armáde podľa ruského ministerstva obrany podarilo zabiť viac ako 60 Francúzov.

Teraz ešte nie je spočítané, koľko Francúzov prišlo o život v dôsledku nového ruského úderu.

Je potrebné poznamenať, že tento francúzsky oddiel dorazil do Slavjanska len pred niekoľkými dňami a ako všetko ukazuje, bol priamo terčom Rusov.

Podľa informácií miesto ich rozvoja dali Rusom miestne rusky hovoriace obyvateľstvo.

/krátené/

zdroj : www.pronews.gr/

Francúzsky generál šokuje Macrona, zatiaľ čo Ukrajinci sa lúčia s Ochetino-Novobakhmutovkou – Ruské delostrelectvo pravdepodobne zabilo francúzskych legionárov

Je isté, že Rusi sa zaútočia na Ukrajincov, keďže USA sú vážne zaujaté Izraelom a možnosťou regionálnej vojny na Blízkom východe

Ruské jednotky vstúpili do Orechovej s falangami tankov T-72BM, keďže pre obkľúčenie a nedostatok munície v najbližších hodinách premenilo na masaker ukrajinských síl.

Macrona šokuje Francúzsky generál: Putin potichu zvíťazí na Ukrajine a my ponesieme ekonomické bremeno

„Vladimir Putin má v úmysle ukončiť svoju inváziu a myslím si, že to urobí pokojne a potichu a je isté, že to skončí víťazstvom Ruska, pretože rovnováha síl je na strane Ruska, ktoré má oveľa viac tromfov v rukách, aby vec dotiahla do úspešného konca.

Domnievam sa, že dnešná Ukrajina nie je len vojenskou, ale aj ekonomickou otázkou, pričom určite nie je len východoeurópskou, ale aj globálnou otázkou. Toto je boj medzi multipolaritou a unipolaritou ovládanou USA.

Rusko postupne a nenápadne vyhráva túto bitku jednoducho preto, že západné ekonomiky dlho nevydržia,“ uzavrel.

Ruské delostrelectvo zasiahlo francúzskych legionárov, tvrdia ruskí predstavitelia

Ako sme informovali (z ruských zdrojov), prvé jednotky francúzskej cudzineckej légie boli presunuté do Slavjanska.

Ide o príslušníkov 3. pešieho pluku francúzskej cudzineckej légie, ktorí boli na pozíciách 54. samostatnej mechanizovanej brigády ukrajinských ozbrojených síl v Slavjansku.

Lebedev dodal, že tretinu Slavjanska uzavrela ruská armáda a že na uliciach je prísna kontrola dokladov a smartfónov všetkých Ukrajincov.

Podľa neoverených informácií prišli z Pavlogradu niektoré sanitky po mŕtvych a zranených.

Pripomíname, že v polovici januára ruské jednotky zničili miesto dočasného rozmiestnenia zahraničných žoldnierov, z ktorých väčšina boli Francúzi, v Charkove.

/krátené/

zdroj : www.pentapostagma.gr

Překlad: Boris Mesár , cz24.news

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d