Slovanské Noviny

1. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Tento príbeh je o realite vakcínových, ale aby sme sa tam dostali, musíme sa najprv venovať idiotstvu, ktoré ľudí prinútilo prihlásiť sa na samotné vakcíny proti covidu, ktoré teraz požierajú ich mozgy.

Pre pochopenie tohto všetkého sa musíme najprv prizrieť tomu, ktorý druh človeka je natoľko dôverčivý, aby sa dal zaočkovať a nechal sa očkovať znova aj po tom, čo existuje zjavný dôkaz o škodlivosti vakcín.

Sú múdri ľudia, ktorí sa dali zaočkovať prvými dvoma dávkami a potom si uvedomili, aké je to nebezpečné. A prestali. No tí zábudliví stále žobronia o ďalšie…

Svet je plný hlupákov, ktorí sú, veľmi reálnym spôsobom, kognitívne (mentálne) inde.

Časť tej retardácie pripravuje týchto jednotlivcov o schopnosť chápať základné koncepty v matematike, pravdepodobnosti alebo hodnotení rizík. Preto je také ľahké nahovoriť im, že „klimatická zmena“ všetkých zabije, alebo že riziko vakcíny na covid je nulové.

Typické znaky vakcínových

K niektorým typickým návykom a znakom týchto matematických hlupákov patria:

1. Sú ľahko ovplyvniteľní lživými tvrdeniami mainstreamových médií a rýchlo podliehajú strachu.

2. Často kupujú tikety do lotérií, lebo nerozumejú matematike.

3. Zvyknú jesť veľa vysokospracovaných nezdravých potravín a nazdávajú sa, že kupovaním spracovaných potravín so zľavovými poukážkami šetria peniaze, namiesto toho, aby kupovali surové, nespracované potraviny, ktoré v skutočnosti poskytujú ďaleko viac živín.

4. Ich domácnosti sú plné značkových odpadových produktov ako sú pracie prostriedky, spracované cereálie, konzervované cestoviny, fľaše Pepsi/Coca coly, atď. Sú 100-percentným produktom televíznej reklamy a mediálnej propagandy. Radi nakupujú veľa čistiacich a dezinfekčných produktov.

5. Majú veľmi chabé schopnosti finančného manažmentu a sú neustále „na mizine“, často zažívajúc katastrofy či krízové udalosti, o ktorých vždy tvrdia, že „nikdy nie sú ich vinou“.

6. Míňajú peniaze na extrémne nízke zľavy za poistenie auta, pretože nechápu, ako sa naceňujú poistné produkty.

7. Myslia si, že na všetko potrebujú poistenie a sú posadnutí kupovaním ďalších poistných zmlúv na všetko, čo si len viete predstaviť, napríklad „životného cestovného poistenia“, kde tipujú na svoju smrť počas nastávajúceho letu.

8. Oveľa viac ich zaujíma zdravotné poistenie než starostlivosť o svoje zdravie. Často sú vo veľmi zlom zdravotnom stave, no odmietajú zmeniť svoje návyky, aby svoje zdravie zlepšili.

9. MILUJÚ posilňovacie očkovania a vakcíny! Tiež sú obrovskými fanúšikmi rúšok. Sú covidovými „Dorami “.

10. A nakoniec, keďže nemajú moc sami nad sebou, túžia po moci nad inými.

Ako sa bude vyvíjať svet plný vakcínových hlupákov

Všetci žijeme vo svete husto osídlenom týmito hlupákmi, ale aj to sa zmení kvôli vakcínam proti covidu.

Práve teraz zomiera v Amerike každý mesiac okolo 100 000 zaočkovaných z dôvodu samotnej vakcíny. A počas roku 2022 a neskôr sa to bude dramaticky zrýchľovať. (zdroj)

V nasledujúcom desaťročí zažijete „hromadnú katastrofickú udalosť“, keď budú na očkovanie vakcínami, o ktorých tak hlúpo verili, že sú bezpečné a schválené, zomierať zaočkovaní lekári, novinári, vedci, pracovníci veľkých technologických spoločností a Wall Streetu, starostovia miest, školskí učitelia a ďalší.

Títo ľudia budú ďalej odpadávať a strácať vedomie alebo zomierať, presne tak, ako tento 36-ročný reportér z Brazílie, ktorý sa chválil, že sa dal zaočkovať a potom omdlel a stratil vedomie v priamom prenose počas vysielania správ:

Dôvod, prečo televízny hlásateľ stratil vedomie a následne utrpel päť infarktov je ten, že z dôvodu očkovaní „vakcínou“ hrotového „spike“ proteínu sa jeho krv zmenila na polopevnú želatínu.

Očividne, keď krv prestáva fungovať ako kvapalina a začína sa meniť na pevnú látku, nemôže už ďalej prúdiť vašou obehovou sústavou. Váš mozog v priebehu sekúnd stráca kyslík a vy strácate vedomie.

To je dôvod, prečo zomiera alebo omdlieva toľko ľudí, ktorí sa dajú zaočkovať covidovou „zrazeninovou vakcínou“.

Zaočkovaní ľudia sa odchyľujú zo stavu „normálny“ do stavu MŔTVY, prechádzajú zombieovskou fázou šialenstva a zmenami osobnosti

Zrejme ste to videli u mnohých svojich priateľov, členov rodiny alebo spolupracovníkov, ktorí sa dali zaočkovať zrazeninovými vakcínami. Pred očkovaním to boli normálni, zdraví, šťastní ľudia. Potom sa dali zaočkovať a všetko šlo z kopca.

Možno ste si všimli zmeny osobnosti, zvýšenú agresivitu a sklon k animalistickému správaniu, pripomínajúcemu zombie.

Sú to príznaky toho, že sa v ich mozgoch začínajú vytvárať krvné zrazeniny, zastavujúce prísun kyslíka do častí mozgu, zodpovedných za spracovanie vyšších kognitívnych činností. V podstate sa menia na vakcínových zombie a ani si to neuvedomujú.

Je dôležité pochopiť, že čímextrémnejšie sa mení ich osobnosť, tým viac krvných zrazenín pôsobí na ich mozog. A tým menej času žitia im zostáva.

Keď teda vidíte vakcínových zombie, prichádzajúcich o rozum a správajúcich sa v rozpore s ľudským správaním, uvedomte si, že už dlho žiť nebudú. Povedané inak, mnohé „rúškové Dory“ budú čoskoro „mŕtve Dory“, keď hrotové „spike“ proteíny odstavia posledné fungujúce časti ich poškodených mozgov.

Uvedomujúc si toto sa hostiteľ programu The New American Ben Armstrong nedávno opýtal:

„Trpia ľudia, ktorí stále nosia rúška, duševným ochorením?“

Je na správnej stope, ale podľa mňa v skutočnosti trpia neurologickým poškodením mozgu z dôvodu krvných zrazenín a nanočastíc hrotového proteínu.

Akonáhle sa tento proces rozvinie naplno, budú títo ľudia zomierať na katastrofálne poškodenia mozgu, mŕtvice, infarkty alebo lymfocytové útoky na svoje orgány.

Majte len na pamäti, že sa počas prechodu k tej smrti zmenia na šialené tvory vakcínových zombie, ktoré budú útočiť na všetkých vo svojom okolí, predvádzajúc zvieracie časti svojich mozgov, ktoré ešte fungujú (činnosť spodného mozgového kmeňa, „reptílny“ alebo „plazí“ mozog).

Obzvlášť demonštratívny príklad tohto sa dá vidieť vo videu z austrálskeho Melbourne, kde bežkyňu „Simone“ napadol nahnevaný muž, tvrdiac, že bežkyňa nedodržala dostatočný sociálny odstup od jeho rodiny:

https://rumble.com/embed/vpihkc/?pub=4

Viac než vytváranie davovej psychózy: Je to apokalypsa vakcínových zombie

Toto všetko vysvetľuje, prečo sa toľko (pseudo)liberálnych novinárov zmenilo na animalistických šialencov, ktorí už nedokážu spracovať ani realitu okolitého sveta.

Je to tiež dôvod, prečo toľko (pseudo)liberálnych zamestnancov technologických spoločností – z ktorých väčšina sa dala zaočkovať zrazeninovými vakcínami – „rozčuľuje“ realita a potrebujú cenzurovať všetky prejavy, vychádzajúce z reality.

Potrebujú chrániť svoju krehkú psyché pred nadviazaním kontaktu s reálnym svetom, inak sa rozpadne celý ich mylný svetonázor.

Celkovo ten proces prebieha takto:

1. stupeň: Začínajú ako zábudliví hlupáci, ktorí veľmi nerozumejú číslam, rizikám a realite.

2. stupeň: Dávajú sa očkovať zrazeninovými (a posilňujúcimi) vakcínami, lebo ich depopulačné úrady ľahko nahovorili na vakcínovú samovraždu.

3. stupeň: Zrazeninové očkovania začínajú fungovať, vyvolávajú krvné zrazeniny, ktoré sa im ukladajú v mozgu a odstavujú kyslík od častí ich mozgov.

4. stupeň: Prichádzajú o vyššie mozgové funkcie a upadajú do animalistického„ „mozgokmeňového“ správania, spôsobujúceho zmeny osobnosti a veľmi agresívne výbuchy voči ostatným.

5. stupeň: So zhoršujúcim sa poškodením mozgu sa menia na „rúškové Dory“ a vakcínových zombie, až sú nakoniec nespoznateľní pre ľudí, ktorí ich kedysi poznali.

6. stupeň: Krvné zrazeniny a hrotové proteíny im nakoniec dorazia mozgy, čo vedie k záverečnej katastrofickej udalosti, ktorá ich oberá o život: masívnej mŕtvici, krvácaniu do mozgu, atď.

V tomto bode skonáva ďalšia „rúšková Dora“ a svet je o máličko menej šialený. Problém pravdaže je, že týmto procesom budú zrejme prechádzať miliardy vakcínových zombie, keď budú hrotové proteíny požierať ich mozgy a vaskulárne systémy.

Majte na pamäti, že podľa stránky OurWorldInData.org bolo týmito mozog poškodzujúcimi, srdce trhajúcimi zrazeninovými vakcínami dosiaľ zaočkovaných viac než 5,6 miliardy ľudí.

A každého jedného z týchto ľudí budú naháňať a nútiť do očkovania ďalšími posilňujúcimi očkovaniami, znova a znova, dokým sa nedosiahne globálna depopulačná agenda (alebo kým nezastavíme toto šialenstvo zákazom všetkých covidových vakcín, čím ukončíme pandémiu).

To znamená, že pre nás, ktorí nie sme vakcínovými zombie, bude jednou z naších najväčších výziev prežiť apokalypsu vakcínových zombie.

Ako prežiť apokalypsu vakcínových

Práve teraz mám na stiahnutie niekoľko bezplatných audiokníh, ktoré vám môžu pomôcť prežiť globálnu apokalypsu, urýchľovanú vakcínovými zombie. Ako prvá je tu Sprievodca prežitia globálneho resetu, dostupná na GlobalReset.news.

Chystám sa tiež vydať novú, stiahnuteľnú audioknihu nazvanú „Svet duchov 2022 – 2023“.Táto kniha sa venuje tomu, ako prežiť v povakcínovej rozpadajúcej sa ekonomike a prečo sa mestá s vysokou mierou zaočkovanosti zrútia a zmenia na mestá duchov.

Ešte sme pre ňu nevytvorili webovú stránku, no dozviete sa o nej, ak ste prihlásení na odber každodenného e-mailového informačného bulletinu Natural News (prihlásenie je bezplatné).

Okrem toho mám veľmi obľúbenú a veľmi vychvaľovanú stiahnuteľnú audioknihu nazvanú „Výživa pre prežitie“. Ku všetkým týmto audioknihám sú aj ich stiahnuteľné prepisy v PDF, ktoré sa dajú vytlačiť (v angličtine). Túto si môžete pozrieť na SurvivalNutrition.com.

Celý príbeh o vakcínových hlupákoch, matematickej negramostnosti, ľuďoch závislých na poistení a o tom, prečo ľudstvo smeruje k istému kolapsu, si vypočujte dnešný, veľmi pôsobivý podcast Situation Update.

Autor: Mike Adams

Zdroj: naturalnews.com

Spracoval: Badatel.net

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: