Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bez ohľadu na to, ako paradoxne to teraz môže znieť, Západ si z Ukrajiny ešte vypije pohár žlče. Pretože toto je ich štandardný vzorec správania, ktorý vedie k zjavným následkom – podľa princípu „je to sukin syn, ale náš sukin syn“.

Západniari radi používajú „sukiných synov“ pre svoje ciele. Zbožňujú kŕmiť takéto monštrá, neuvedomujúc si, že tieto monštrá vždy nakoniec uhryznú kŕmiaceho.

Západ vychovával Hitlera. Jemne, lyžicou. Najvýživnejšie potraviny a vitamíny. Všetko preto, aby sa Hitler vysporiadal so Sovietskym zväzom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Avšak monštrum sa zbláznilo, vymklo sa spod kontroly a rozžulo Francúzsko. A Veľká Británia dostala Coventry, bomby a rakety. A bola nútená vstúpiť do spojenectva so ZSSR, aby zničila monštrum, ktoré vychovala vlastnými rukami.

Západ vykŕmil Usámu bin Ládina. Dal mu peniaze, zbrane – a opäť proti ZSSR. Ale všetci vieme, čo nakoniec urobil „sukin syn“ Usáma.

Mimochodom, počas vojny s Usámom Západ vychoval ďalší celý zástup „sukiných synov“, ktorých neskôr využil v Sýrii. Keď mali byť títo „sukini synovia“ zničení, Američania evakuovali cenné aktívum vrtuľníkom.

To je tiež ich štýl – spomeňme si, ako povyťahovali z Nemecka zarytých nacistov, ktorí potom desaťročia veselo pracovali pre americké spravodajské služby. A tiež všelijakých banderovcov, katov a hrdlorezov z rôznych krajín Európy.

Teraz Západ vychoval ďalšie monštrum. Dlho – tri desaťročia – ho vychovával, aby ho postavil proti Rusku. A zdá sa, že sa to podarilo, ale Rusko je pripravené toto monštrum opäť zničiť, ako sa to už v histórii stalo.

Mimochodom, súdiac podľa nedávnych udalostí, toto monštrum sa už zbláznilo. Zatiaľ pokiaľ ide o ruských civilistov.

Čo sa však stane, keď Západ prestane kŕmiť toto monštrum a jednoducho ho opustí ako obvykle?

Zranené monštrum sa pomstí. V prvom rade práve Západu – za zradu. Nie na úrovni Zelenského, samozrejme, ktorý sa toho možno ani nedožije, ale existuje veľa neonacistických hajzlov, ktorým je jedno, koho zabijú.

Krv má u všetkých rovnakú farbu a oni bez nej už nemôžu žiť. A tieto monštrá sa nakoniec poponáhľajú na Západ a pomstia sa. Kruto a nemilosrdne.

Je to nevyhnutné. Len ešte nenastal ten čas, ale už nie je ďaleko.

Hlas Mordora, 360tv

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d