Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý právo Slobodnej vôle a voľby postupovať tak, ako to on sám potrebuje a ako mu to vyhovuje.

Toto nedotknuteľné právo je každý povinný dodržiavať, aj svetlí, aj temní, aj ľudia, aj neľudia. Vo všeobecnosti všetci. Preto s nami nikto nemôže nič urobiť proti našej vôli. Tento Zákon nám nemožno vziať.

My všetci sme subjekty na určitej úrovni rozvoja, zhmotnené v našom fyzickom svete – v našej Matrici. (Dnes je už vedecky potvrdené, že súčasťou nášho Sveta je programový kód, ktorý zaisťuje platnosť Vesmírnych Zákonov.) Dá sa povedať, že náš Svet je Program, ktorý podlieha určitým Zákonom. Tieto Zákony sú zakódované do kódu Matrice. Ich platnosť je neotrasiteľná a nedajú sa žiadnym spôsobom obísť. Základné Zákony sú Zákon Slobodnej Vôle a Zákon Príčiny a Dôsledkov, (dnes nazývaný aj ako Zákon Karmy). Zákon Slobody je Základný Zákon. On stanovuje všetky PRAVIDLÁ HRY a je to on, kto je riešením a východiskom z akejkoľvek situácie. Porozumenie tohto Zákona často umožňuje riešiť väčšinu problémov. 

Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. S vedomím, aj bez vedomia. A tu sa dostávame k vážnemu momentu. Ak máte v hlave Myšlienku (či sa jej držíte vedome, alebo nevedome), že s vami môže niekto niečo urobiť, tak vy na metafyzickej úrovni dávate k tomu Súhlas. Vaše presvedčenie je váš súhlas.

Naša psychika pozostáva z Vedomia a z Nevedomia. Naše Nevedomie, alebo inak Podvedomie, ukladá parametre našich presvedčení, charakterových vlastností a všetky nastavenia, na ktoré sme kedy dali svoj súhlas. Sú to všetky dohody, alebo zmluvy, ktoré sme kedy s niekým akýmkoľvek spôsobom urobili – odsúhlasili. Je tam každý a jeden náš súhlas! So všetkým, s čím sme kedy súhlasili. To je náš funkčný Program! Platný k tejto chvíli. Sú to nastavenia, ktoré sme odsúhlasili, ako sa k nám môže ktokoľvek správať. Je v podstate jedno, kto je ten človek a či je to človek, alebo nejaká iná entita, či inštitúcia. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Uvedomte si, že dopustenie možnosti, že na vás môže niekto vyvíjať nejaký druh násilia, sa rovná Súhlasu, že na vás niekto môže vyvíjať násilie. Tak funguje Zákon Slobodnej Vôle
PODĽA VAŠEJ VIERY BUDE VÁM DANÉ.

Ak pripúšťate, že na vás môže niekto vyvíjať tlak, niekto ten tlak na vás vyvinie. 

Ak človek násilie nepripúšťa a nedáva k nemu žiadny súhlas, už v zárodku a v náznaku násilia sa všetko odohrá v prospech takého človeka. Aj keď pozorujete, čo sa deje s druhými ľuďmi, nemusí to isté platiť pre vás. Tí ľudia majú svoje vlastné nastavenia Súhlasu a vy máte svoje vlastné nastavenia Súhlasu. Podľa Zákona Slobodnej Vôle si ich každý podľa svojej vôle nastavil sám svojim súhlasom, alebo nesúhlasom.

Každému sa dejú v živote veci podľa osobného profilu nastavení Súhlasu. To isté platí aj pre skupiny ľudí, pre rodiny, rody, národy, krajiny. Tieto podvedomé nastavenia je možné preniesť aj zo života do života, je možné ich prenášať ako dedičstvo, no môžeme ich nastavovať – prenastaviť v priebehu nášho Života. A ak tie nesprávne nastavenia neprerobíte a vnímate to ako osud, čo mnoho ľudí robí, môže taký život vyzerať, alebo aj dopadnúť žalostne.

Aj keď človek povie, že s niečím nesúhlasí, no vo svojom vnútri s tým nie je stotožnený, Zákon Slobodnej Vôle reaguje na to, čo je jeho vnútorné nastavenie, vnútorný prejav, vnútorný pocit. Nastavenia súhlasu sú nastavené v podvedomí. Sú výsledkom nášho Presvedčenia. Presvedčenie je Súhlas

Nie je potrebné báť sa hmotného sveta. On nie je nebezpečný. Nebezpečná je neznalosť jeho Zákonov. Zákonov Sveta, v ktorom my žijeme. Zatiaľ väčšina ľudí žije v tejto nevedomosti…

zijemevedome.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.