Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Slovenský režisér Bebjak ako primitívny progresívno-liberálny aktivista zneužil svoj prejav počas odovzdávania cien Český lev na pošpinenie Slovenska a šírenie nenávisti proti slovenskej vláde

„Ľudia, ktorí nám vládnu adorujú zločineckú veľmoc, ale Slováci takí nie sú,“ ubezpečoval servilne svojich chlebodarcov a kolegov v českom filmovom priemysle.

Odovzdávanie filmových cien Český lev v sobotu 9. marca 2024 poznačilo šírenie nenávisti proti Slovensku a jeho vláde na českej pôde za hlasného potlesku publika s výnimkou Jiřiny Bohdalovej a zopár jednotlivcov. Slovenský filmový režisér, herec, producent a scenárista Peter Bebjak sa zjavne inšpiroval svojimi súdruhmi v europarlamente, keď namiesto toho, aby kultúrne prezentoval svoju vlasť, priamo na území cudzieho štátu počas slávnostného večierku vystúpil ako komentátor Denníka N, poslanec PS a dúhový aktivista v jednej osobe, aby v priamom prenose Českej televízie šíril nenávisť, rozdeľoval slovenskú spoločnosť a špinil na vlastnú krajinu pred zrakmi státisícov divákov a prítomných hostí.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Českého leva za najlepšiu televíznu minisériu získala trojdielna miniséria Matematika zločinu od režiséra Petera Bebjaka pre platformu Voyo.

Bebjak špinavým spôsobom zneužil svoj ďakovný prejav na nenávistnú progresívno-liberálnu propagandu namierenú proti slovenskej vláde a vlastným občanom. „Chcem povedať jednu vec, ktorá je pre mňa dôležitá. Slováci nie sú arogantní, nie sú ani ľudia, ktorí chcú šíriť nenávisť, chcú šíriť hoaxy, alebo adorujú nejakú zločineckú veľmoc. To sú, bohužiaľ, ľudia, ktorí nám teraz vládnu, ale nič netrvá večne. Verím tomu, že Slováci, ktorých je viacej, sú tí citliví, sú tí, ktorí budú vždy bojovať za spravodlivosť a za demokratické princípy. A tak nás berte, prosím vás. A ešte jedno múdre príslovie – múdri ľudia sa učia z chýb iných. Tak vám držím palce pri voľbách.“

Viac vo videu:

Celý záznam si môžete pozrieť TU.


Zdroj: YouTube / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d