Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Slovenská polícia odmietla Blahovo trestné oznámenie na ministra obrany Naďa, ktorý schvaľoval teroristický útok na Krymský most aj vraždu novinárky Darie Duginovej.

Vyšetrovateľka Pilná legitimizovala tento zločin tvrdením, že ide o oprávnený vojenský cieľ a teroristov označila za ukrajinských partizánov. Vo svojom odôvodnení poukázala na to, že o útoku ako teroristickom

čine písala InfoVojna, Hlavné správy, portál News front a europoslanec Uhrík & poslanec Blaha. To má byť dôkaz, že o teroristický útok nešlo a celé je to len ruská propaganda.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha informoval o rozhodnutí vyšetrovateľky Lucie Pilnej, ktorá jeho trestné oznámenie zamietla šokujúcim odôvodnením, že ide o ruskú propagandu a odvolala sa pri tom na reči riaditeľa Centra boja proti hybridným hrozbám Daniela Mila, ktoré ako politický poradný orgán ministerstva vnútra SR je súčasťou Inštitútu správnych a bezpečnostných analýz (ISBA). Blaha hovorí o brutálnej politizácii slovenskej polície, ktorá podľa neho rozhoduje na základe ideologických pokynov režimu, šíri nenávisť voči Rusku a militarizuje slovenskú spoločnosť.

Viac vo videu:

https://youtube.com/watch?v=6gXp5XMcvUA

O teroristickom útoku na Krymský most sa dozviete v článku nemeckého investigatívneho novinára Kita Klarenberga, ktorý písal o tom, že NATO v spolupráci s Britmi a ukrajinskou tajnou službou SBU dlhodobo plánovalo rôzne varianty útoku na Kerčský most a ďalšie dôležité objekty na Kryme.

V prípade vraždy ruskej novinárky Darie Duginovej samotné americké tajné služby tvrdia, že za atentátom na ňu stojí Ukrajina. Jej otec medzitým podal prostredníctvom českého advokáta a bývalého poslanca trestné oznámenie na českú ministerku obrany Černochovú, ktorá tento teroristicky čin verejne podporila.

Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / YouTube / InfoVojna


.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.