Kaliňák bol vo väzbe nezákonne. Ministerstvo spravodlivosti čakalo s ospravedlnením sa mu až keď bol známy výsledok volieb a podpísaná koaličná dohoda. Nie je možné, aby sudcami, policajtmi a prokurátormi boli ľudia s narušenou štruktúrou osobnosti, s duševnými poruchami, psychopati a sadisti, tvrdí v rozhovore bývalý sudca a advokát David Lindtner.

Moderátorka Mimi Šramová v rozhovore s advokátom a bývalým sudcom a prokurátorom Davidom Lindtnerom debatovala o tom, ako sa Ministerstvo spravodlivosti SR ospravedlnilo Robertovi Kaliňákovi a prečo tak neskoro, o prvostupňovom rozsudku súdu vo veci daňových podvodov exprezidenta Andreja Kisku, o zvrátenom narodeninovom darčeku pre špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, o bojkote prezidentky pri nomináciách na ministrov, aj o prvých krokoch pri obnove právneho štátu na Slovensku.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Viac vo videu:
Zdroj: YouTube Rozhovory s Mimi Šramovou / InfoVojna
Podľa mňa je to málo!!! Mal vysúdiť majland!!! Treba podať trestné podanie na stíhanie tých, čo nesú za tento zločin zodpovednosť. Lebo toto bolo cielené a účelové šikanovanie zo strany tých, čo nesú zodpovednosť.