Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Pellegrini upratal redaktorku mainstreamu, ktorá namiesto otázok prezentovala svoje obmedzené názory: „Vaše úsudky si nechajte na písanie komentárov alebo blogov. Mňa konfrontujte otázkami a nie vašimi názormi“

Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) odpovedal na otázky médií po tom, ako NR SR nesúhlasila s návrhom opozície odvolať šéfa rezortu vnútra Matúša Šutaja Eštoka (Hlas-SD) z funkcie.

Matúš Šutaj Eštok má plnú podporu predsedu parlamentu. Vyhlásil to Peter Pellegrini po skončení hlasovania o odvolávaní Šutaja Eštoka z postu ministra vnútra. Líder Hlasu tvrdí, že taký výsledok očakával. Oceňuje, že jeho stranícky kolega môže pokračovať ďalej v riešení nelegálnej migrácie a rozvoju policajného zboru.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Politická aktivistka, ktorá sa tvári ako seriózna novinárka, ho pri tejto príležitosti konfrontovala s vlastnými názormi. Pellegrini to nevydržal a redaktorke z mainstreamu vysvetlil, čo ju zrejme na škole pedagógovia nenaučili. Že úlohou novinára je informovať a klásť otázky s tým, že svoje názory môže prezentovať vo svojom blogu alebo komentári.

Viac vo videu:

Celá tlačová beseda:

Zdroj: YouTube / InfoVojna / ta3.com

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d