O neobjektívnom informovaní Slovákov zo strany politicky angažovaných korporátnych médií, umlčiavaní vlasteneckých médií a Sulíkovom hochštaplerskom výlete na Expo v Dubaji.

Moderátor Braňo Král v debate televízie TA3 privítal poslancov za stranu SaS Máriu Kolíkovú a Ondreja Dostála a za stranu Smer poslancov Tibora Gašpara a Jána Podmanického.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Šokujúce podrobnosti o svojvôli „elitných chlapcov“ z NAKA nemôžu zostať bez zákonnej odpovede. Minister vnútra koná len v zákonnom rámci, bez hnevu a zaujatosti. Dvojaké metre platia nielen na ich gladiátorov, ktorí radi rozprávajú o lynčovaní nepohodlných a podpaľovaní áut svojich kolegov. Rovnaký alibistický postup platí, ak sa objavia závažné zistenia Najvyššieho kontrolného úradu. Vtedy vinu hádžu jeden na druhého a hľadajú vinníkov medzi podriadenými štátnymi úradníkmi. Chlap, ktorý pozve celý bar, obyčajne aj zaplatí. Táto sorta liberálov, volajúcich po minimálnom štáte, však veľmi rada pije na štátny účet. Veď zo štátneho krv netečie,“ uviedol vo svojom komentári k televíznej debate jeden z jej účastníkov – poslanec za stranu Smer-SSD, predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, bývalý prezident Policajného zboru SR Tibor Gašpar.
Viac vo videu:
Celá debata:
Zdroj: ta3.com / YouTube / InfoVojna
Harabin: Slovania potrebujú jednotu
Advance: Západ bojuje proti Rusku s pomocou Ukrajiny
Ukrajinský konflikt opäť naberá na obrátkach, ruské jednotky neustále postupujú
Pluk „Skala“ – štátom schválené masové vyvražďovanie?
Putin videl mnoho rokov dopredu. Čas, ktorý má Západ na vyriešenie „ruského problému“, sa kriticky skrátil
Všetkým komu sme niečo dlžní odpúšťame: Kyjev vyjadril Poliakom osobitnú vďaku
Ďalší príklad predsmrtných kŕčov kyjevského režimu
Európsky chemický priemysel stráca konkurencieschopnosť
Čína si upevňuje svoje strategické pozície – aj vďaka Bielorusku a Rusku
Po Lukašenkovej návšteve Číny sa začali diať nevysvetliteľné veci
Američania sa po takmer 60 rokoch nevedia „vrátiť“ na Mesiac
Taliansko zablokovalo vojenskú pomoc Ukrajine na rok 2027
V Štátnej dume oznámili, že Odeská oblasť bude zahrnutá do nárazníkovej zóny
Slovensko inšpiráciou pre Nemecko? Diskusia o obnove jadrových elektrární je opäť témou!
Slovensko preberá predsedníctvo vo V4!
McDonald’s prehral súdny spor so šéfkuchárom Jamiem Oliverom, ktorý dokázal, že jedlo, ktoré predáva, nie je vhodné na ľudskú spotrebu, pretože je vysoko toxické.
Čína si upevňuje svoje strategické pozície – aj vďaka Bielorusku a Rusku
Vojna priamo na pódiu Pohody? Vystúpia Ukrajinci, Zuzana Kovačič Hanzelová, aj veliteľ Gruzínskych légií Mamuka Mamulašvili
K.O. progresívnej manipulácii: Po 20 rokoch navštívil Slovensko šéf diplomacie Španielskeho kráľovstva
Kyjev sa chystá na ruské veliteľské centrá
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
VIDEO Ostrá debata Kolíková & Dostál vs. Gašpar & Podmanický o vyčíňaní čurillovcov, prekriminalizovanom Slovensku
VIDEO Ostrá debata Kolíková & Dostál vs. Gašpar & Podmanický o vyčíňaní čurillovcov, prekriminalizovanom Slovensku
VIDEO Ostrá debata Kolíková & Dostál vs. Gašpar & Podmanický o vyčíňaní čurillovcov, prekriminalizovanom Slovensku