Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Militantný propagátor anticovidových injekcií Sabaka naďalej šíri bludy o pandémii a o kritikoch totalitných covidových opatrení

Šíri bludy o vakcínach proti Covid-19 a tvrdí, že sú to krutí a cynickí ľudia šíriaci dezinformácie a pre svoj vlastný prospech vystavujú iných ľudí smrteľnému nebezpečenstvu. Lekár a infektológ MUDr. Peter Sabaka v rozhovore s redaktorkou Sorosovho denníka SME Zuzanou Kovačič Hanzelovou vyhlásil, že to najhoršie, čo sa počas pandémie stalo, je, že sa šírili dezinformácie, ktoré ľudí pripravovali o život.

“Nejako obzvlášť ma to nešokovalo, pretože ja už dlhší čas sledujem dianie v rámci pandemickej dezinfoscény. Tam sa takéto názory objavujú pomerne často a ešte ďaleko šokujúcejšie, takže prekvapený som nebol. Ale môžeme povedať, že pandémia bola a pandémia bola aj na Slovensku,” hovorí infektológ Peter Sabaka, ktorý podľa denníka SME počas covidu zachraňoval životy ľudí na ventilácii.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“To najhoršie čo sa počas pandémie stalo je, že sa šírili dezinformácie, ktoré ľudí pripravovali o život. To ma zasiahlo. Nevedel som že sú ľudia schopní takého cynizmu a takej krutosti, že pre svoj vlastný prospech vystavujú iných ľudí smrteľnému nebezpečenstvu,” dodáva lekár Sabaka.

• Ako nebezpečné je, že klesá na Slovensku zaočkovanosť?

• Začnú sa nám objavovať choroby, ktoré už očkovaním úplne vymizli?

• Ako frustrujúce je liečiť ľudí na choroby, na ktoré máme očkovania?

Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s infektológom Petrom Sabakom:

Zdroj: video.sme.sk / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.