Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ak vyvinieme dostatočný verejný tlak a neotestuje sa dostatočné množstvo ľudí, tak tento bláznivý nápad skončí fiaskom a Matovič bude musieť ustúpiť a najlepšie aj nadobro odstúpiť!, vyhlásil Milan Mazurek (ĽSNS).

„Podal som trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, aby policajti mohli vyšetriť ako mohla byť neznáma firma pripustená do súťaže o nákup 10 miliónov testov, aj napriek tomu že mala nedoplatky na sociálnej poisťovni vo výške viac ako 17 000 eur. Zákon totiž neumožňuje žiadnej firme s nedoplatkom sa súťaže vôbec zúčastniť. Nestačí, že pred finálnym uzavretím zmluvy svoj nedoplatok vyrovná. Matovičov chorý a diktátorský nápad s plošným testovaním a sankciami v podobe povinnej 10 dňovej karantény je neprijateľný a musíme sa mu postaviť. Ak vyvinieme dostatočný verejný tlak a neotestuje sa dostatočné množstvo ľudí, tak tento bláznivý nápad skončí fiaskom a Matovič bude musieť ustúpiť a najlepšie aj nadobro odstúpiť! Testovanie samo o sebe je zbytočné, keďže testy sú nepresné, nemáme personálne kapacity, nemáme materiál a samosprávy nemajú možnosti na takúto operáciu. Naviac ľuďom hrozí, že sa nakazia práve pri týchto masových testovaniach! Ja sa žiadneho testovania nezúčastním a každý, u koho je to možné by mal urobiť rovnako,“ uviedol poslanec Milan Mazurek (ĽSNS).

https://www.youtube.com/watch?v=iGIbKeZrzig&feature=emb_title

zdroj: infovojna.sk

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

zdroj videa: youtube: ĽS Naše Slovensko v NR SR

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.