Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Postupujeme v súlade so zákonmi. A rovnako tak s tým najvyšším- Ústavou SR. Aj to vyhlásil na tlačovej konferencii predseda strany Smer a premiér Robert Fico.

Opäť zopakoval, že to, že by právoplatne odsúdený Daniel Lipšic skončil na čele Úradu špeciálnej prokuratúry(ÚŠP) by nestačilo. A že pokrivená je celá táto inštitúcia. Aj preto je potrebné, aby vláda konala rýchlo.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Postupujeme v súlade so zákonmi

Zákon je pre „lipšicovcov“ najväčší nepriateľ, my trváme na zákonnosti a ústavnosti,“ vyhlásil predseda vlády. Ktorý tiež podotkol, ešte ostrejšie, že „Trestnoprávna agresivita, ktorá sa šíri z LIPŠICOVEJ prokuratúry a NAKA smrdí ako zdochlina.“

Aj preto je podľa neho viac ako potrebné, aby tento „kriminogénny prvok slovenského trestného systému,“ čo najskôr skončil na smetisku dejín.

Pripomenul, že ÚŠP spolu s „čurillovcami“ zneužívali trestné právo na politické ciele a pomstu. A taktiež v obrovskom rozsahu porušovali ľudské práva a slobody. „A to bez mihnutia oka.“

„Stačilo! My sme Slovákom vo voľbách niečo sľúbili a ideme im to doručiť.“Robert Fico

Pochybné obvinenia spred „sto rokov“

Premiér sa vyjadril i k najnovšiemu obvineniu Tibora Gašpara. Pod ktoré sa samozrejme opäť podpísala Lipšicova prokuratúra.

“ O obvinení sa Tibor Gašpar dozvedel ako účastník konania, tak ako my, z médií. Následne sme zistili, že stojí na tom, že si znovu najvýznamnejší slovenský kajúcnik, pán Makó spomenul, nie niečo, čo Tibor( Gašpar) urobil, ale o čom len mal mať vedomosť,“ skonštatoval.

Dodal, že na „vec starú desať- jedenásť rokov, si pán Makó pritom spomenul už po nástupe Matovičovej vlády k moci.“ Preto je zrejmé, že ak k obvinenie prišlo až teraz, nejde o nič iné, „len o pokus zdiskreditovať Tibora Gašpara. A o strach. Nie o náš. To oni sa boja,“ uviedol.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d